От къде сандалки Chippo?

  • 1 820
  • 15
АМи - това ми е въпросът. За София става дума
Виж целия пост
# 1
Преди три дни купих такива от магазинчето на спирката на 72 на Плиска за 27 лева.Имаше за момичета и за момчета.
Виж целия пост
# 2
На пътеките Младост1А
Виж целия пост
# 3
В повечето по-големи детски магазини. Пигис хаус, Хиполенд и т.н.
Виж целия пост
# 4
 Бързаков и Бокал. Peace
Виж целия пост
# 5
http://www.kids.bg/index.php?cPath=7&osCsid=b94d283e82cc04ba117522ec21039160

може и по нета да си поръчаш.
Виж целия пост
# 6
Преди три дни купих такива от магазинчето на спирката на 72 на Плиска за 27 лева.Имаше за момичета и за момчета.
Може би има разлика за различните номера, но аз от Илиянци купих на дъщеря ми 19 номер за 10 лева. Имаше страшно много модели.
Виж целия пост
# 7
Не ти препоръчвам да купуваш, без да мериш с детето, т.като някои модели са по-тесни, други по-широки, а това е трудно да се прецени от снимка.
Иначе, аз купих на малката такива сандали от Дружба 1, има такива и в Дружба 2
Виж целия пост
# 8
Не ти препоръчвам да купуваш, без да мериш с детето, т.като някои модели са по-тесни, други по-широки, а това е трудно да се прецени от снимка.
Иначе, аз купих на малката такива сандали от Дружба 1, има такива и в Дружба 2

Харесах модел, една приятелка купи преди няколко дни да дъщери4ката си.Мерих нейните и пасват идеално на моята Peace, та- за това съм склонна да  поръчам онлайн,ако не открия  място,което да ми е близо.Че до Дружба не знам как  ще се ориентирам ooooh! Можеш ли да ми обясниш къде е това магазин4е в Дружба 1 Praynig
Виж целия пост
# 9
И аз искам да купя от сандалите на Чипо. Ето тези много ми харесаха. Но не смея по нета, защото ме е страх, че няма да й уцеля номера.
Някой не ги ли е виждал в магазин в центъра, че до Дружба няма как да стигна?
Виж целия пост
# 10
Такива сандали има в един детски магазин срещу баня Мадара,казва се Лъки.Струват 11лв.,но искам да кажа че не са ортопедични.Иначе имаше и др.модели.
Виж целия пост
# 11
Такива сандали има в един детски магазин срещу баня Мадара,казва се Лъки.Струват 11лв.,но искам да кажа че не са ортопедични.Иначе имаше и др.модели.

Е, супер, благодаря! Аз точно в този район живея. А имаш ли представа дали магазинът работи днес?
Виж целия пост
# 12
В "Стил 99" в Младост има тяхни модели.
Виж целия пост
# 13
аз да питам,а доволни ли сте от тези сандалки,и дали наистина са ортопедични както пише за някои от моделите
Виж целия пост
# 14
Днес ходих до Младост и купих сандалки за ДАри. Е- не купих тези, към които се бях насо4ила първона4ално, но - пак с а на Чипо.Ето тези
Ходих в магазина на Стил99 и на пътеките  на пазар4ето.Ако ви интересува някой конкретен модел- мога да споделя.Та- това е Grinning
Благодаря ви за съдействието  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия