пъпчици по гърба

  • 1 083
  • 5
След като си направих кола маска в горната част на гърба преди 1 седмица ми наизлязоха ситни малки пъпчици, някои от които се превърнаха в големи червени пъпки. С какво да се мажа, че да изчезнат и да се успокои кожата?
Виж целия пост
# 1
Пробвай да си измиеш тялото с интимен гел вместо със стандартен  душ гел. Поне при мен пъпчиците на ръцете започат да изсъхват и не стават червени както преди.
Виж целия пост
# 2
Отиди на козметик newsm78 - не знам,не съм си правила такива процедури на гърба.
Виж целия пост
# 3
Ами те не са за чистене, просто са като петна.. може би с крем здраве ще опитам, знам ли. Това с интимния гел на каква логика е, че ми се струва доста странно?  newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз това имах впредвид.Една позната имаше подобни петънца - отиде на козметик.След две-три процедури с техни кремове петната изчезнаха.Попитай някоя козметичка ако нямаш време да си закупиш от нея крема.
Виж целия пост
# 5
Ами те не са за чистене, просто са като петна.. може би с крем здраве ще опитам, знам ли. Това с интимния гел на каква логика е, че ми се струва доста странно?  newsm78


Интимния гел е за чувствителни и деликатни места и определено се различава от сапуна и другите душ гелове. Казвам ти го от личен опит- пъпчиците по ръцете ми изсъхват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия