Аутлет на ЗАРА в Пловдив

  • 12 072
  • 15
 Момичета да ви питам има ли аутлет на ЗАРА в Пловдив?Знам няколко магазини за преоценени маркови но не са на ЗАРА.
Виж целия пост
# 1
я кажи къде са тези магазини.
Виж целия пост
# 2
Има един на Иван Вазов с голяма синя табела Преоценени маркови стоки.Един има м/у Военна болница и Макдоналдс на булеварда преди спирката.
Виж целия пост
# 3
Има в Екселсиор http://www.excelsior-bg.com/
Виж целия пост
# 4
Мерси
Виж целия пост
# 5
и аз благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Да има на бул."Мария- Луиза,"но  не знам номера.
Виж целия пост
# 7
Момичета да ви питам има ли аутлет на ЗАРА в Пловдив?Знам няколко магазини за преоценени маркови но не са на ЗАРА.
Само да ти кажа,че е пълно с боклуци,а цените не са ниски,ако имаш някакви такива очаквания.
Виж целия пост
# 8
Бях в магазина на ЗАРА и не харесах абсолютно нищо.Големи боклуци ми се видяха. Thinking
Виж целия пост
# 9
Къде пък на Мария Луиза има аутлет? Аз там живея и да не знам  Embarassed
Аз съм купувала неща единствено от два магазина които са почти един до друг до оптиката на площадчето до общината. Цените са добри за качеството което предлагат.
Виж целия пост
# 10
Аутлета на бул. Мария Луиза е между Банка Пиреос и ОББ.Намират се срещу Авенюто.
Виж целия пост
# 11
Тази "ЗАРА" на бул. Мария Луиза не е ли за мебели?  Thinking
Виж целия пост
# 12
Има и outlet на Мейсанс. Намира се на бул.Южен .Зад общежитията на Мара Малеева. Работи само в петък, събота и неделя. А за ЗАРА какво очаквате ? Това да не ви е чужбина. Марката  ЗАРА в която и да било друга старна в Европа , няма нищо общо с това което се продава в Б-я.
Виж целия пост
# 13
Изобщо не останах очарована от Зара в Екселсиор, меко казано е пълно с боклуци, смачкани и нагънати, все едно гледах дрехи втора употреба. Имам много дрехи на Зара, купувани от Страсбург. Е, няма нищо общо с това, което видях в Пловдив.
Виж целия пост
# 14
Ама много аутлети имало в Пловдив,аз само един знаех. ooooh! А това на Мария Луиза е за мебели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия