Ягодка - обсъждане на продукти /14-31 май-2

  • 11 480
  • 360
Старата тема
Виж целия пост
# 1
 Hug
Виж целия пост
# 2
това  беше вместо любиимото ми "запис", амааа.. Sick
Виж целия пост
# 3
Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти
Виж целия пост
# 4
Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти
аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ
Виж целия пост
# 5
Монда, имаш ли я HydrAction маската? Не я видях на щанда като купувах другите неща.
Интересува ме, дали има в нея соя или салицилова киселина, за да знам дали да я търся в нета.А там не винаги пише, какво е съдържанието.
Виж целия пост
# 6

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Myreth-3 Myristate, Steareth-21, Glyceryl Stearate, Betaine, Stearic Acid, Steareth-2, Phenoxyethanol, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Methylparaben, Decyloxazolidinone, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Ajuga Turkestanica Extract, Alcohol, Xylitylglucoside, Sorbitol, Anhydroxylitol, Algin, Xylitol, Polyvinyl Alcohol, Limonene, Linalool, Cellulose Gum, Citronellol, Geraniol, BHT.
И не се слага около очите, нали знаеш?
Само eye masks   za tam
Виж целия пост
# 7
Имате ли опит с фдт-ите на HR? Кой от тези е най-покривен http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?BrandId=307&goChar=H#4552 ?
Виж целия пост
# 8
10х монде, става значи  Simple Smile

Виж целия пост
# 9
аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ

Monda друг път това случвало ли  се е? Аз чакам 6 поръчки още нито една не е дошла. Но на мен по бавно ми пристигат пратките.Веднъж чаках 14 дни. Знам,че във Варна ги получавате навреме.
Виж целия пост
# 10
Досега веднъж ми се случи покрай Св. валентин. Предполагам,че сега е заради денят на майката. Досега ги получавах на 6тия ден - в София и на 7-мия -във Варна
Виж целия пост
# 11
Права си.Все изключвам за този ден на майката Grinning
Виж целия пост
# 12
кога е деня на майката??
Виж целия пост
# 13
кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78
Виж целия пост
# 14
кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78

На 9 май е деня на майката.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия