ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 768
  • 321
29,4% активност според агенция "Сова Харис"

26,3% ДПС
25,1% БСП
25% ГЕРБ
16,1% Атака
7,1% НДСВ

Много интересно...
Аз не гласувах. А вие?
Виж целия пост
# 1
 #Crazy Не мога да го повярвам това..... ooooh!
Аз гласувах.
Виж целия пост
# 2
Аз гласувах. И то точно заради това.
Виж целия пост
# 3
Все още става дума за екзит пол, резултатите на ДПС, БСП и ГЕРБ са много близки, на практика всеки от тях може да излезе начело при окончателното преброяване.

Факт е обаче, че електоратът на ДПС е гласувал под строй, въпреки че този път нямаше автобуси от Турция, заради закона. Ей, тоя Доган е неизтребим! Най-добрият български политик! (това последното не беше симпатия към него, а обективна оценка)
Виж целия пост
# 4
 Shocked УЖАС!!! Shocked Не мога да повярвам. Къде живеем ние бе!!!  ooooh! ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 5
Гласувах! Докато си седим и си лафим, негласувайки, Доган си оплете кошницата ...
Виж целия пост
# 6
Аз гласувах. И то точно заради това.

Мъжът ми със същия довод успях да го убедя да гласува.
Аз си бях решила вече, но още по обед казаха, че в Кърджалийска област е най-висока избирателната активност.
Виж целия пост
# 7
Не гласувах и не ми пука, няма майтап..
И много ясно, че ДПС ще са напред-там всички гласуват под строй..
Виж целия пост
# 8
Сестра ми е студентка в ТУ в Габрово. Живее в общежитията. Днес ми разправя как студентите-турци /а те са доста/ тая сутрин още в 8 часа са гласували всички "под строй".
Виж целия пост
# 9
И аз гласувах именно заради това!
Виж целия пост
# 10
уЖАС.Не мога да повярвам,къде живея ,може би в турска България.
Виж целия пост
# 11
Какви ли ще са окончателните резултати??????
Виж целия пост
# 12
Галъп дава подредба
ГЕРБ
БСП
ДПС
Атака
НДСВ

Да видим коя агенция е права, но на първите три и тук са много близки резултатите
Виж целия пост
# 13
Много съжалявам, че дедо Тошо не успя да ги изтрепе гадните турчиля.ето сега  сложиха ни го.Ако имаме правителство  на място, ще повтори изборите, все пак това са избори за БЪЛГАРСКИ евродепутати. Ей бясна съм, така се случи, че живях малко сред тях гнусни гадни и нагаждащи се хора. А лидера им е образец.

Подкрепям. И аз съм страшно ядосана. Абе кво ядосана, направо съм побесняла  newsm61 Това е много гнусно. Абе нямам думи толкова ме е яд.
Виж целия пост
# 14
Гласувах! Докато си седим и си лафим, негласувайки, Доган си оплете кошницата ...
Доган много отдавна си оплете кошничката. И не само той.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия