Някой има ли такъв диван?

  • 1 779
  • 8
Момичета някой има ли такъв диван
 http://www.aiko-bg.com/pictures/BARSELONA_big.jpg
Харесали сме си го, а и ни се стори удобен, но ако някой има такъв може да каже по - добре дали е доволен от него ?  Peace
Виж целия пост
# 1
Една моя приятелка има - разтегателен е дори (това за мен е огромен бонус)
Много добри отзиви за него са изказвали !
Виж целия пост
# 2
Много готин, каква му е цената?
Виж целия пост
# 3
Сега е в промоция и е 994 лв. Да наистина се разтяга, а лежанката е ракла Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Съвет - не купувай диван, без да си го пробвала на живо. Накарай и да ти го разпънат там, на място. Ако имате детенце, гледай да се свалят калъфите и да се перат. Нашият за 1 година е пран 3-4 пъти поне. Виж и как стоят възглавниците върху разтегателния механизъм. Много важно е да има твърда плоскост между тях, иначе ще се деформират бързо.

Нашият изглежда по подобен начин, но беше доста по-скъп - 1600 на промоция, пак оттам. Много е удобен, спор няма. Но, няма ракла, а функцията му разтягане хич не е такъв плюс. 
Виж целия пост
# 5
*SV* ние го видяхме вчера. Беше много удобен на сядане. Но признавам си не попитах дали се свалят калъфките Embarassed а това е голям пропуск като се има предвид опита ми от кухненският диван Crazy
Виж и как стоят възглавниците върху разтегателния механизъм. Много важно е да има твърда плоскост между тях, иначе ще се деформират бързо.
Не те разбрах за коя плоскост имаш предвид. Отзад зад възглавници или вътре в самите тях?  Защото те самите са си нормални възглавници
Виж целия пост
# 6
Не те разбрах за коя плоскост имаш предвид. Отзад зад възглавници или вътре в самите тях?  Защото те самите са си нормални възглавници
Ще опитам да ти обясня, понеже нямам апарат в мен, за да направя снимка на нашия.

Всъщност неточно съм се изразила - имах предвид плоскост под седалките точно - м/у седалките и механизма за разтягане. Значи приготвяш дивана за разтягане - махаш тези декоративните възглавници, махаш и възглавниците, които играят роля на седалки (самите седалки - те са дунапренени някакви, предполагам, съдейки по нашия). Там отдолу трябва да има някаква твърда плоскост,  която да отместиш и тогава да се покаже механизма. Ако седалките лежат директно върху механизма, то има сериозен риск да пропаднат (да се деформират).
Виж целия пост
# 7
*SV* разбрах те Simple Smile Но при разтягането на диване не се маха нищо. Просто се издърпва под двойката едно чекмедже в което има матрак и се ляга на целият диван плюс на тази изтеглената като матрак част.
Все пак много благодаря за съветите. Hug ще огледаме по добре когато отидем пак да го видим
Виж целия пост
# 8
Да, нашия диван е такъв. Избрахме опция да не е разтегателен. Късата му част е ракла, и е много удобен. Възглавниците са с калъфки, които се свалят и може да се перат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия