Оглеждате ли се във витрините на магазините?

  • 3 588
  • 133

 Дали всички жени(че и мъже) го правят?

Аз всеки път като мина покрай витрина без да искам за части от секундата, докато вървя, хвърлям поглед. Съзнателно или не, но го правя...

А във Варна има една сграда, която отдолу е цялата с огледални стъкла, а отвътре работят хора..Веднъж имах работа от другата страна и докато бях вътре, всичките хора, които минаха, се обръщаха да се оглеждат във витрината..Голяма майтап е да гледаш отвътре навън,нищо неподозиращите, оглеждащи се хора Joy

Е, оглеждате ли се и вие?  Wink
Виж целия пост
# 1
да Embarassed
Виж целия пост
# 2
Когато се харесвам - да.
Ако не съм във форма, избягвам всякакви отразяващи повърхности, за да не се потискам.  Laughing
Виж целия пост
# 3
4 на 0 за сега..

ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking
Виж целия пост
# 4
Аз пък доста често като се огледам и видя, че съм се примерно изгърбила, веднага вдигам рамене  Crazy Значи едно такова мероприятие, може да бъде и полезно  Flutter
Виж целия пост
# 5
Да,дори мъжа ми често когато сме двамата ми прави забележка!
Виж целия пост
# 6
о да:)
Виж целия пост
# 7
ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy
Виж целия пост
# 8
Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking
Виж целия пост
# 9



ИНтересно ми е има ли изобщо хора(като изключим тези, които много бързат и разбира се не им е до това да се зазяпват в себе си по витрини и стъкла  Crazy), които не го правят?  Thinking

Има, приятно ми е да се запознаем.
Освен това много се дразня, когато ходя с някой, да губи половината ни време в оглеждане във витрините  Crazy
И на всичкото отгоре, както вече споменах, е много смешно, ако го наблюдаваш от другата страна на витрината  Laughing

Но факт. Всички или повечето го правим(не става дума за оглеждане и спиране за стискане на пъпки, прмерно, а за хевърляне на поглед  Wink )
Виж целия пост
# 10
Оглеждам се и още как  Laughing
Виж целия пост
# 11
не  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Оглеждам се ,да .Суета или просто навик Thinking

Според мен това оглеждане е нещо като поглеждане към гол мъж(съвсем гол) на плажа или в деколтето на по-разгърдена жена. Някак неизбежно е. Без да искаш го правиш  Crazy
Виж целия пост
# 13
Хе хе, има често скрити камери зад тези витрини. Понякога се оглеждам, да, не винаги, но често. Готино е, не се притеснявам, не се впечатлявам, ако някой се оглежда, супер, че ги има  Party
Виж целия пост
# 14
Да, какво да се прави, хвърлям си по едно око Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия