Хвърчило

  • 7 080
  • 12
Моля ви да ми кажете магазин, от който мога да купя хвърчило. И да не е онлайн магазин, че точно сега не ми върши работа.
Ще се радвам да има някакъв избор поне, дори и да не е кой знае какъв.
Много благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти дам точен адрес, тъй като сме във Варна, но мога да те насоча, т. к. днес точно купихме хвърчило от един магазин за модели (самолети, кораби и др.). Доста голямо разнообразие имаше.
Виж целия пост
# 2
Магазин "Simba" в Студентски град Peace
Има ги с картинка на орел, и с такава на калинка(повече приличаща ми на бръмбар Wink)
Цената е 4.60 лева.

Ако не знаеш къде е магазина, ще ти обясня.

Иначе позната ми каза, че си е купила от Sky City, пак на Simba.
Техни играчки съм виждала в Hipoland, ако там ти  е по-удобно.

Имало ги е, от трета ръка обаче е инфото, накъде си в София Прес - между 2.50 и 3.00 лева били, но не са така качествени като тези от Simba-та.
Виж целия пост
# 3
"Хипо Ленд" в Sky City (мола зад завод "Електроника", срещу ИЧС) - там виждах хвърчила преди около месец. Друго място, където виждах наскоро, е градинката пред Народен театър "Иван Вазов" - там до една машина за пуканки продават закачени на стойка разни надуваеми глупости и имаше и хвърчило по едно време.
Успех!
Виж целия пост
# 4
Ох, а няма ли някое по-качествено и по-скъпо?
Под 20-30 лв ми се струва, че е някаква еднодневка  Confused
Виж целия пост
# 5
Карина, да ти кажа къде наскоро "боцнахме" нашето 2-ро хубаво и качествено хръвчило... на едно дърво, край един водоем край София  ooooh!. Първото го сполетя същата съдба, но на ПанчареУ.  Crazy Laughing

Иначе наистина в м-н Симба в Ст. град има хубави и качествени хвърчила. Опитай там да провериш.  Peace
Виж целия пост
# 6
Карина , аз такива за 20-30 лева не съм виждала.
Виж целия пост
# 7
Ние купихме от магазин JUSK в Пловдив - с/у Метро. Не си спомням колко струваше, но е голямо и хубаво хвърчило в специален калъф. За съжаление още не сме го пробвали. Иначе съм от София, но тези, които съм виждала да продават по парковете са наистина еднодневки. дъщеря ми видя сметката на 2 такива.
Успех в търсенето!
Виж целия пост
# 8
Аз купих от магазина за 1 лв , толкова и струваше, бях много скептична. Отидох на балкан и го пуснахме, не само че хвръкна перфектно но и го изпуснахме и за 10 мин се скри от погледа ни в небето! Мисля да се заредя с още  такива  Hug А със 20-30 бр. такъв купон ще стане
Виж целия пост
# 9
Точно!
 В магазините за един лев има голямо разнообразие и което е най-важното , дори и да се изгуби -не е голяма загуба.
Виж целия пост
# 10
Ох, а няма ли някое по-качествено и по-скъпо?
Под 20-30 лв ми се струва, че е някаква еднодневка  Confused


Има, преди седмица гледах в Хепиленд на Черни връх, не помня цена, но изгледжаха доста добри  Peace 
Виж целия пост
# 11
Купихме си от Борисовата градина голямо и много шарено(с цветовете на дъгата)за 4лв и си е идеално PeaceВече 2-ри месец "лети"из поляните на Банкя и не е мръднало Laughing
Виж целия пост
# 12
Моля ви да ми кажете магазин, от който мога да купя хвърчило. И да не е онлайн магазин, че точно сега не ми върши работа.
Ще се радвам да има някакъв избор поне, дори и да не е кой знае какъв.
Много благодаря!
Виждала към в магазините за левче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия