ФЛИРТУВА ПРЕД МЕН

  • 8 067
  • 53
Не знам какво да направя-мъжа ми флиртува пред мен. И най-лошото е,че не се признава за виновен. В събота бяхме на бал и там той ме накара да се чувствам ужасно. Снима циците на някаква малка парцалана и след това обсъжда фотографийте с нея. Погледи,закачки........ Не стига това,че ме пренебрегна,а и започна да ми крещи. Не знам какво да направя. Адски огорчена съм. Почти не му говоря. Накара ме да се почувствам като някоя натрапница. Това не се е случвало до сега. Дайте ми съвет!Pls
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти помогна, защото ние попринцип с мъжо открито флиртуваме един пред друг, няма проблеми. Лигавим се, ей така.  Blush

Едва ли е сериозно, не се притенявай. Това са глупости, не влага нищо.
Виж целия пост
# 2

Едва ли е сериозно, не се притенявай. Това са глупости, не влага нищо.
Никак даже не мисля,че са глупости...Откъде-накъде ще ти крещи пред хората?! Май сериозно трябва да си поговориш с него...
Виж целия пост
# 3
В никакъв случай не позволявай повече да се държи така, това е неуважение. Покажи му ясно, че това е нещо, което няма да търпиш. В случай, че наистина не искаш да го търпиш в бъдеще де. Била съм в подобна ситуация много отдавна. Няма нищо по-обидно и гадно.
Късмет ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 4
Хич не е приятно, но ще ти мине!  Съвет нямам Sad
Виж целия пост
# 5
Ооо, я моля, едва ли е крещял. Авторката е афектирана и сега приема нещата така, след като се успокои ще и се струва смешно. Това се опитвам да покажа.

Не вярвам, че е проявил неуважение.  Naughty

Момичета, семейства остават без бащи, или бащи зарязват жени с по 2 деца, вие се къхърите за един флирт и няколко снимки.  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Въргалия, не съм съгласна с теб! Това си е унижение! Самият факт, че се е държал по този начин, значи че е проявил неуважение! Не знам как може да смяташ за нормално ти и половинката ти да флиртувате с разни други хора, особено пък един пред друг!
Виж целия пост
# 7
Момичета, семейства остават без бащи, или бащи зарязват жени с по 2 деца, вие се къхърите за един флирт и няколко снимки.  ooooh!

Ами то така се започва. Те децата не остават без бащи ей така, изведнъж.

До авторката: ти защо не снима "пакета" на някой абитуриент, ей така, за спорта?  Laughing С неговите камъни - по неговата глава.
Просто има хора, които виждат реално постъпките си единствено, когато ги изпитат на свой гръб.  Crossing Arms Но предполагам, че не ти стиска да го направиш това.  Thinking
Виж целия пост
# 8
И за мен това не е нормално,добре че не ми се е случвало.А на авторката на темата-защо не поговориш с него и да му обясниш,че това те наранява.
Виж целия пост
# 9
Да не ти е обиден за нещо и да се опитва да те нарани? Знам ли, щом казваш, че е нещо, което не е правил по принцип и е било така, че ти да видиш, трябва да има някаква причина Confused

Въргалия, това, че вие с мъжа ти се забавлявате  по този начин, не означава, че ситуацията при yoanka е същата. Прочети пак какво е било отношението към нея ...
Виж целия пост
# 10
Ще ти мине, не се притеснявай, ще забравиш. Ти си тази , която би трябвало да си познава мъжа и да знае, кога един флирт е безобиден, а и понятието за флирт е доста относително. За теб може да е било кой знае какво, но той може би вече го е забравил. Ти преценяваш ситуациата, аз мисля.....че бих се накривила малко, особено ако за пръв път се случва, но едва ли ще правя трагедия от това. Ако пък се е случвало и друг път, трябва да знаеш че за него тези неща са много повърхностни не бива да те притесняват по никакъв начин.Според мен нямаш основание за притеснение. Naughty
Виж целия пост
# 11
Какво да ти кажа...Ами така е ,мъжете са си мъже.Обичат да флиртуват/повечето/ и то с младички момичета,щото там ги влече.Във флирта по принцип няма нищо лошо,лошото е ,когато е пред теб и ти се ядосваш.Това,дето е станало той го приема по един начин,ти по друг.Сигурна съм,че той се има за абсолютно невинен.И наистине си вярва,че е така,защото при мъжете изневярата е само и единствено физическа.Няма ли секс,няма изневяра.Той сигурно дори ти е сърдит,че ти му се сърдиш?Успокой се и с времето ще се научиш да не се ядосваш толкова.Бъди сигурна,че той обича само теб и няма да е лошо ако понякога и ти го караш да му се свива сърцето.Тръпката е важна между двама души,запази я колкото се може по-дълго!
Виж целия пост
# 12
Въргалия, не взимай отношение по въпроса с такава насмешка, и не го приемай като нещо нормално. Не всеки може да изтърпи подобно отношение. Според мен трябва да си поприкавате сериозно с мъжа ти. Не е редно пред теб (а и когато е без теб) да се държи по този начин. Дано нещата се изгладят, Йоанка. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Това положение наистина е отвратително - мъжете понякога могат да бъдат големи свине.  #2gunfire
Нещата не опират до това - дали е безобиден флирт или не. Много често се случва да са нараняват чувства. Особено ако знаеш, че някого ще го заболи - трябва да се стърпяваш. Нали това са компромисите?
Много е лесно и ти да почнеш да демонстрираш подобно поведение - какво може да спечелиш?
Аз само мога да ти пожелая търпение и здрави нерви. Гадно е, но в повечето случаи трябва да минава винаги за сметка на жената.
Виж целия пост
# 14
И ако стане често срещано - прави си изводите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия