Забременяване след раждане

  • 1 857
  • 19
Здравейте!Преди 4 месеца родих секцио.Все още не ми е дошъл цикъла и се притеснявам,че въпреки че се пазим при секс ако забременея няма как да разбера докато е още рано.Защото знам,че е опасно да се забременява толкова рано след секцио.как да следя положението?
Виж целия пост
# 1
Вземай предпазни мерки - друг начин няма. Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.
Виж целия пост
# 2
Вземай предпазни мерки - друг начин няма.
smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 3
Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.
Не е задължително-на мен ми дойде 4 месец след раждането.
Виж целия пост
# 4
Правиш по 1 тест за бременност месечно. Wink И продължавате с пазенето.  Grinning 
Виж целия пост
# 5
Ами мисля, че най-разумно е да вземате възможно най-най-най-добрите предпазни мерки по време на секс и това е.  Peace
Но ако те притеснява само факта, че си родила скоро секцио, въпреки че минимума е 2 години за второ раждане след секцио, никой няма да ти попречи да си родиш второ и доста по-рано. Сега си има начини за достатъчно добъро наблюдение  на бременността дори и да забременееш ако си го искате не е никакъв проблем  Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте!Преди 4 месеца родих секцио.Все още не ми е дошъл цикъла и се притеснявам,че въпреки че се пазим при секс ако забременея няма как да разбера докато е още рано.Защото знам,че е опасно да се забременява толкова рано след секцио.как да следя положението?
Вземай всички необходими предпазни средства, защото аз забременях 1г. след като родих и ми се струваше много рано и направих аборт! Направи всичко възможно да не стигаш до там.
Виж целия пост
# 7
Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.
Не е задължително-на мен ми дойде 4 месец след раждането.

Затова написах - може  Grinning
Виж целия пост
# 8
Не се тревожи,много е вероятно да не си бременна.И моят цикъл доста закъсняваше и някои месеци ме е прескачал.Просто още не се е регулирал .
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички за отговорите HugПоследвах съвета на Free Soul и си направих тест.Е отрицателен е newsm10
Виж целия пост
# 10
Ами мисля, че най-разумно е да вземате възможно най-най-най-добрите предпазни мерки по време на секс и това е.  Peace
Но ако те притеснява само факта, че си родила скоро секцио, въпреки че минимума е 2 години за второ раждане след секцио, никой няма да ти попречи да си родиш второ и доста по-рано. Сега си има начини за достатъчно добъро наблюдение  на бременността дори и да забременееш ако си го искате не е никакъв проблем  Peace
така е!  Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички за отговорите HugПоследвах съвета на Free Soul и си направих тест.Е отрицателен е newsm10
Браво. Остава да засилите пазенето.
Виж целия пост
# 12
Момичета на мен ми прокарвя много слабо за 2 дни ,  2 седмици след като спях да кърмя  и вече месец няма никой.Правих тест ( - ), но пустият му цикъл не идва ? Thinking
Виж целия пост
# 13
Споко, на мен ми дойде за първи път, месец след като спрях кърменето.
Виж целия пост
# 14
Аз имах съученик роден януари, сестра му беше родена същата година през декември. Много хора им се чудеха как така са родени в една и съща година без да са близнаци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия