Спирате ли на пешеходна пътека тип зебра като шофирате и защо?

  • 3 638
  • 35
Аз лично имам желание да спирам и го правя често ,но не и на булевардите където движението е много бързо ,защото ако спра усещам че ще объркам цялата система Mr. Green
 веднага зад мен ще стане верижна катастрофа,а пешеходците докато се накумят дали да ти минат пред колата или не(явно си мислят че нарочно спираш за да може с кеф да ги смачкаш отблизо),може да отнесеш сума ти псувни изотзад.
Иначе съм за културата на пътя!!!
Виж целия пост
# 1
Защото, най-малкото, глобата е около стотарка...
Виж целия пост
# 2
Когато мога спирам.
Виж целия пост
# 3

 Peace

Винаги когато имам възможност да спра и не застрашавам нито пешеходци, нито автомобилисти. Старая се.
Виж целия пост
# 4
Винаги спирам, ако я забележа  Laughing.   Не сериозно, винаги намалявам ако видя човек стъпил на платното (с това и колите отзад са предупредени), и съответно ако има пътека спирам.
Виж целия пост
# 5
 Спирам, когато мога и няма опасност да влязат в мен поне 2-3 коли. Дразня се, когато спра в лява лента  да речем и пешеходеца тръгне, а колегата от дясна лента реши, че няма да спре. Така е и рисковано за пешеходеца.
 И пешеходците ме нервят, когато спра специално и ги поканя приветливо с ръка да пресекат, че като се надуят и ме погледнат по пуяшки, без да имат намерение да свършат с разходката по зебрата в близките 20 минути.
 На майки с колички и дечица винаги спирам.
Виж целия пост
# 6
да,защото трябва а и съм и пешеходец и би ми било неприятно ако някой не спре Whistling
Виж целия пост
# 7
Спирам
Виж целия пост
# 8
И аз така...
Виж целия пост
# 9
Когато няма да предизвикам някое ПТП  Thinking Защото аз ще спра, ама тия след мен може така да се наврат в мен ,че по-добре да не спирам. Все пак ако карам по-бавно и видя чакащи пешеходци спирам. Peace
Виж целия пост
# 10
Ако има чакащи пешеходци, да, спирам.
Виж целия пост
# 11
Спирам, ама сигурно защото от скоро съм шофьор Mr. Green.
Виж целия пост
# 12
Спирам обикновено, но преценявам ситуацията на момента  Thinking
Виж целия пост
# 13
На зебра задължително се спира. По правило. Извън правилото- само да не стане сакатлък,ако не се спре, че лошо. В Търново е адски трудно да се шофира. И кат се минава на зебра без спирачки преди туй- очите на 8, щот...
Виж целия пост
# 14
Тук трябваше да има анкета..Знам резултатите предварително..
След това идете и вижте кво става на някоя такава пътека..
Срам, срам, срам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия