Захраних на 1 месец.Ами сега?

  • 2 983
  • 46
По препо ръка на педиатър дадох на сина си сок от 1 месец,прие го много добре,дори искаше още.От миналата седмица ядем плодови пюрета,но по малко.Сега от форума разбирам,че много съм подранила.Да продължавам ли,или да спирам захранването,или просто да останем на този етап,без да въвеждам нови храни?Посъветвайте ме! newsm12
Виж целия пост
# 1
Мънички сте още.Сега само от мляко има нужда детето.Според мен е рано за нови храни.
Виж целия пост
# 2
Независимо дали ще спреш да даваш сокове и пюрета,захранването вече е факт.Не въвеждай нови храни.
Виж целия пост
# 3
Спри до тук Peaceи изчакай детето да стане на 5-6 месеца и тогава ще продължиш със захранването!
Виж целия пост
# 4
Спри според мен
Виж целия пост
# 5
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.
Виж целия пост
# 6
Браво за решението.Бебчо нищо няма да загуби,напротив само ще спечели.
Виж целия пост
# 7
Не въвеждай нови храни.

 Peace
Виж целия пост
# 8
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.
Много правилно  Peace
Виж целия пост
# 9
Искам да ви питам мили мами,смятате ли,ч е съм навредила на детето си и кога да премина на 5 хранения. smile3518
Виж целия пост
# 10
  Не мисля,че си му навредила-кой знае колко дълго не си давала PeaceА това,колко хранения ще има бебчо,зависи изцяло от него WinkПри всяко дете е различно-напр. моята дъщеря вече се храни 4 пъти на ден,други на тази възраст-още ядат по 6 пъти....Води се по детето Peace
Виж целия пост
# 11
Не смятам, че си навредила, аз по твоята схема съм захранвала дъщеря си. Едно време всички деца се захранваха така.
Сега със сина си захраних на 5 месеца.
Виж целия пост
# 12
Благодаря!Бях се притеснила,като четох какви последствия може да има?Но все още съм малко объркана,затова чакам мнения.
Виж целия пост
# 13
Аз  не мисля,че ще има някакви последствия-аз лично започнах захранването на 2м.Ако детето ще има алергии ще ги има и на 1г. да го захраниш.
Виж целия пост
# 14
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.
Ами по-добре късно отколкото никога....
Но на въпроса:"Захраних на 1 месец.Ами сега?" .........спонтанно ми иде да отговоря: Тройка кебабчета и шкембе чорба с мноооооооого чесън!
Това е шега разбира се, надявам се да не се обидиш! Разрови се в БИБЛИОТЕКА и избери най-подходящата схема на захранване за вас! Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия