Активия

  • 1 392
  • 21
Въпросът ми е мога ли да давам на малко дете Активия?Като ям,дъщеря ми ме гледа жално,жално,но аз не смея да й давам.Какво мислите?Та е почти на 5 години.
Виж целия пост
# 1
Аз на нашата 2-годишна вече съм й давала няколко пъти. Разхлабващият ефект ли те притеснява?
Виж целия пост
# 2
Аз давам на дъщеря ни от Активията със сините сливи. Mr. Green
Не виждам проблем, а е и почти винаги запечена.
Виж, синът ми въобще не близва мляко с "боклуци" в него, т.е. с плодове, а за останалите "боклуци" в купешките млека може и да е прав. hahaha
Виж целия пост
# 3
Точно разхлабващият ефект ме притеснява.
Виж целия пост
# 4
Не мисля,че ще има някакъв проблем.И аз давам на сина ми отдавна .Дай и да пробва,тя ще те насочи .Виж и реакцията. smile3503
Виж целия пост
# 5
Ох,аз реакцията й я знам.Дадох й една лъжичка,после щеше да изяде празната кофичка Grinning.Много й харесва.Щом вие не се притеснявате да давате на децата си и аз ще давам вече на моето.
Виж целия пост
# 6
Въпросът ми е мога ли да давам на малко дете Активия? Та е почти на 5 години.
Shocked Разбирасе, че можеш да даваш. Всичко което ядеш ти, стига да не е люто и прекаленно пикантно...
Виж целия пост
# 7
Нито на мен нито на децата ми Активия действа разхлабващо. Аз обичам натуралната, дъщеря ми е яла вече няколко пъти.
Виж целия пост
# 8
И аз му давам на моя Активия с мюсли или с ягоди  Wink
Виж целия пост
# 9
И на двете си деца давам.Нито на единият,нито на другият действа разхлабващо  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз не съм давала на Тери,но вие сте големи и едва ли е проблем.
Виж целия пост
# 11
И мойте са фенове на всичко, което ядат възрастните. Аз не си падам много по активията, но ако детето я харесва - защо пък не. Освен това до колкото знам тя има регулиращо действие, което е хубаво.
Виж целия пост
# 12
Това с разхлабващото действие е отново в полето на рекламата! Единствено Активията със сини сливи може да има такъв ефект - от сливите съответно. Иначе ако чакате ефект от лактобацилус+бифидус да имат разхлабващ ефект ще трябва да почакате! Те изобщо не са в такива количества, че да предизвикат такъв ефект. За справка - половин чаена лъжичка чиста култура на лактобацилус може, казвам МОЖЕ да предизвика разхлабване на стомаха (от петимата колеги, които пробвахме само един се оплака от прочистване на стомаха).....С чаена лъжичка лактобацилус можете да направите около 200 литра прясно мляко кисело....Смятам, че отговорих ясно и разбрано! Спокойно си папайте Активия и не вярвайте сляпо на реклами! Wink Wink
Виж целия пост
# 13
Моят син е на 2г. и аз също съм му давала и не му е действала разхлабващо.Просто трябва да опиташ и тогава ще разбереш как ще  влияе на твоето дете,всеки организъм все пак си е различен.
Виж целия пост
# 14
Давала съм преди години. Не ни действа разхлабващо- нито на тях, нито на мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия