Боядисване на килими- чувал ли е някой?

  • 4 413
  • 6
Имам килим, поръчков от Чипровци (май newsm78). Вълнен, голям, не е с гадни стърчащи косми  - бе, на всичките ми критерии отговаря... само дето е мнооого шарен. Когато е поръчван ( за чеиза  Grinning), е било много модерно, но за съжаление на мен не ми харесва... Не ми се дават ен-на брой пари за друг, пък и този е истински вълнен...Та....чули ли сте, някъде да боядисват килими?
Виж целия пост
# 1
Не,не съм чувала ,а и не знам дали го правят,някъде.само знам,че правят  замяна на чипровски за персийски килим.
Виж целия пост
# 2
 Попитай в ателиетата за химическо чистене. На някои места боядисват кожи. Поне биха те насочили.
Виж целия пост
# 3
Те и персийските - са същата стока - шарени...
Мерси за идеята за химическо - само там не съм питала...
Виж целия пост
# 4
едва ли ще има проблем, щом е от естествен материал
Виж целия пост
# 5
А какъв цвят мислиш да го правиш? Не знам дали ще покрие всичко и да стане еднакъв навсякъде или просто искаш да потъмниш с няколко идеи цветовете?
Не ти помогнах хич, ама съм любопитна Grinning
Виж целия пост
# 6
Само да се потъмнят - едвали ще може... Едноцветен го искам, най тъмното е средно синьо... Син, зелен - какъвто и да е, само да не е тази шарения! Няма да стане по красив, ама сега не отива на нищо! Има от всички цветове които се сетиш, играла си е жената, ама ...
Юли - Август ще правим ремонт и ще се съобразя със цвета, ако намеря да го боядисат де!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия