За ароматизаторите Амбипур?

  • 1 218
  • 12
Често купувам пълнители за електрическите ароматозатори на Амбипур,но от известно време(1-2 месеца)ми се струва,че въобще не миришат,ама хич.. newsm78Съзнателно се доближавам до тях и пак не усещам никаква миризма,а преди ако ароматизаторът е включен на 2 степен,миришеше из целият апартамент.Дефектни ли са,аз ли попадам на ментета? newsm78
Преди 1 седмица купих пълнител и за колата,е не мирише,и толкова.Така ме е яд,че само си давам парите.... #Cussing outПолзващите такива,ако могат да изкажат мнение,моля Sad
Виж целия пост
# 1
с миризмата се привиква, смени марката
Виж целия пост
# 2
Да,наистина смени марката.
Виж целия пост
# 3
И аз ги ползвам и все си мисля че не миришат.Но като дойде някой в къщи винаги му прави впечатление.Явно става някакво привикване.
Виж целия пост
# 4
с миризмата се привиква, смени марката

Да. Това е сигурно причината.
Може и да не сменяш марката, но поне аромата смени.
Същото е и с парфюмите - като ползваш един по-дълго от няколко седмици и спираш да го усещаш.
Виж целия пост
# 5
Привикнала си.

Пробвайте за колата Ambi pur "for her" !  Crazy
Виж целия пост
# 6
И аз не ги усещам вече, но всеки друг, който влезе в къщи веднага ме пита!
Виж целия пост
# 7
Трябва да се сменят и контактите , в които се включват.
Виж целия пост
# 8
Аз скоро попаднах на тези ароматизатори
http://freshmaster.hit.bg/
 и са супер трайни.Сложих дори на прахосмукачката и 4-5 след първото почистване още си миришеше на грейпфурт.
Виж целия пост
# 9
Преди използвах само Амби Пур, но скоро преминах на Глейд
Аромата Ин Лов(In love) e страхотен.
Сега машинките на Амбии Пура ми се мотаят в чекмеджето, но не съжалявам, че преминах на Глейд.
На 1-ва степен направо се удушаваш в помещението и ми се налага понякога да го вадя от контакта
Виж целия пост
# 10
и аз съм го забелязала това. и сменям аромата и пак не го усещам освен първия половин час като го заредя. държа го на най-силната степен и пак нищо.
Виж целия пост
# 11
Аз скоро попаднах на тези ароматизатори
http://freshmaster.hit.bg/
 и са супер трайни.Сложих дори на прахосмукачката и 4-5 след първото почистване още си миришеше на грейпфурт.

Къде се разпространяват тези ароматизатори, в каква опаковка? И как се ползват с прахосмукачка?
Виж целия пост
# 12
И как се ползват с прахосмукачка?
Впръсква се 1-2 пъти и готово.Те са на парфюмна основа и са много силни и трайни.
Знам само за Варна от къде да се купят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия