Няма управия с тоя запек

  • 521
  • 3
Бебка постоянно е със запек  Twisted Evil. Почти не пие вода, пробвах с лъжичка да давам, с биберон, с чашка, но не е не  #Cussing out. Хапва каша за закуска, обяд и вечеря пюрета, между тях давам плодове и кърма. Нашето педи ни каза да вземем глюкоза, е купихме, но как да я дам, като тя е мисли за вода и я плюе. Снощи при поредния ми опит да и дам глюкоза се задави, щото не иска да я гълта и повърна динята, която беше изяла.  През ден сме на клизми  #Crazy Мисля, бях чела някъде да се слага зехтин в пюретата. Моля, кажете по колко капки и по колко пъти на ден да слагам.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз пробвах със зехтин, но нямаше ефект. От скоро въведох глутен с овесени ядки и определено изхождането стана редовно. Та мисълта ми е- ако си въвела глутен- просто и дай малко сварени овесени ядки с пюре или плод. ПОМАГА!
Сега се сещам и за едно пюре на Гербер от сушени сливи- ново е май. Ако го намериш-опитай и с него. Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз слагам зехтин от 8мия месец.. Не съм видяла да има някакъв ефект върху изхожданията - слагам на око - не капки, ми по 1-2 ч.л.
Ако дадеш 1 ч.л. на гладно сутрин по ще има ефект.. Ама не знам как ще се излъже да я глътне  Twisted Evil
А за глутена - аз откак го въведох (на 11м.) започна по-трудно да ходи по нужда.. Хляб, бисквити и сухари не давам, защото повръща от тях..
Виж, броколито страшно разхлабващо ни действа Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Глутена го въведох преди 10 дни, слагам в пюрето по един сухар, щото последния месец беше качила само 0.100 кг.  Сега пък се чудя дали не избързах с тези сухари? До седми месец включително бебка беше само на кърма и сега да не оплескам нещата с тези сухари  Tired?Знам за тези пюрета от сливи, но бебка не яде никакви плодови пюрета  #Cussing out, отвярям ги и ги хвърлям. От няколко дена давам диня, хапва си, но тоя запек.......
  Май ще пробвам да дам рано сутрин на гладно една лъжичка зехтин, да видим дали ще има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия