Подстригвали ли сте бебчовците и кога

  • 1 105
  • 33
Здравейте. Чудно ми е дали сте подстритвали бебчовците и кога за първи път го направихте. Моята беба има много смешна коса, от едната страна дълга, от другата опада, та се замислих дали да не я подстрижа, но засега се въздържам. Вие хващали ли сте вече ножиците?
Виж целия пост
# 1
Уж не съм суеверна, но изчаках да направи 1 година. И то едва изтраях Crazy - отпред му влизаше в очите вече, много ме дразнеше, иначе му беше доста тъничка косата и не беше гъста, и ми беше мерак да видя дали ако я отрежа ще дръпне повече. Съвсем малко я подкъсих отгоре и отзад, 3-4 дни след Рождения ден.
Виж целия пост
# 2
Ами на каката косата й стана за подстригване чак след втората годинка, много бавно расте.  Laughing Само бретончето подкъсявах доскоро.
Беба и тя малко плешо си пада.  Laughing

Но ако детето ми имаше неравномерно дълга коса, на кичури, с по-"празни" места и т.н., бих подсригвала косичката, за да има по-приятен вид като цяло, а не да изглежда като разплетена.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ако не ти харесва- режи, от какво се въздържаш?
Преди да започне са седи и моето имаше плешиво петно на главата, но си я харесвам с коса, за първи път я заведох на фризьор на 2г. и 7м., само за леко оформяне на прическата Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Рая се роди с голяма, рошава косичка. Харесвам си я така и засега няма да я подстригвам. Ще й подкъся бретончето, когато се наложи. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
На 5 месеца я подстръгах с машинката 5ти номер.Тери се роди с голяма коса и беше много пораснала.Стана много сладко бебче.
Виж целия пост
# 6
Да,когато косите им почнаха да стърчат и да висят разни кичури оттук оттам......има един период дето окапва първата косичка и покарва нова и през това време бебоците са като проскубани....та ,понеже не робувам на суеверия си ги подстригвах....С порастването ,обаче,мисията става все по трудна...и затова сега и двамата просто плачат за ножица.......
Виж целия пост
# 7
На мойта Плехарска няма какво да подстригвам -- УВИ!  Sad (А може би е за късмет?! newsm78) Но пък не виждам смисъл да се робува на суеверия. Те хората миглите им стрижат Mr. Green Mr. Green Mr. Green...
Виж целия пост
# 8
Подстригах го на седем месеца, защото бретонът му влизаше в очите. Много скоро смятам да повторя операцията.
Виж целия пост
# 9
Подстригах го още на 1месец Grinning.Косата му беше голяма ,а беше много горещо.Вратлето му все беше със ситни пъпчици.Откакто навърши 1год си ходим всеки месец на фризьор Wink.
Виж целия пост
# 10
Още нямаха и един месец и им отрязах косата отзад на врата за да не се изпотяват. Peace
Виж целия пост
# 11
Сина си го подстригах на 5 месеца, иначе трябжаше да му връзвам опашки, но на дъщеря ми с нетърпение чакам да стане по-дълга
Виж целия пост
# 12
Сина ми се роди с дълга и гъста коса,като възрастен човек-равномерна отвсякъде.Въпреки,че по чаршафите намирах доста косми,като цяло въобще не оплешивя,напротив.Косата му расте страшно бързо,стана около 10 см. и на всичкото отгоре се накъдри.Постоянно ми закачаха "момиченцето" .Преди три дни ни подариха машинка за подстригване и го подстригах 4-ти номер.Беше точно на 6 мес. и 22 дни.Съжалявам,че не го направих по-рано,много сладък стана.Прие процедурата много спокойно,без никакви сълзи.
Виж целия пост
# 13
Подстригах го на 7 месеца, защото той си имаше доста коса. Роди се с дълга и гъста коса и постоянно се потеше в тия жеги. Много скоро трябва да повторя  newsm78
Виж целия пост
# 14
За първи път го постригах, когато беше на 5 месеца, защото косата му влизаше в очите. За втори път го подкастрих преди 2 дена. Момченце е и не върви да му връзвам опашлета  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия