Не ми трябва педиатър!

  • 1 969
  • 48
Радвам се,че станах една от вас! newsm51 newsm51Вече не ми трябва и педиатър,само за ваксините.Ако нещо не ми е ясно-питам тук във форума и компетентни мнения-на мига!Ще си гледам сина "по форум". smile3501
Виж целия пост
# 1
Я по-добре недей, че колкото адекватни съвети, толкова пълни глупости ще прочетеш тук, а разликата не винаги може да се хване. Приемай всичко в интернет просто информативно!
Виж целия пост
# 2
Ти се шегуваш, нали?
Виж целия пост
# 3
София много добре ти го е казала.тук освен да си чатиш и забавляваш,няма да откриеш компетентно мнение.е,вярно,всичко е въпрос на опит тук,но ако ставаше така,никой нямаше да се трепе да учи 10 години,за да става педиатър. #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Какво те засегна, за да пуснеш тази тема  Grinning

Иначе форумът наистина е голяма сила, точно от тук съм получавала отговорите, доказали се правилни във времето, включително диагнози за здравословен проблем, който лекарите не успяха да открият преди това  Wink
Виж целия пост
# 5
Иначе форумът наистина е голяма сила, точно от тук съм получавала отговорите, доказали се правилни във времето...
PeaceСъгласна съм,но не пренебрегвай съветите на педиатъра!
Виж целия пост
# 6
И аз това щях да попитам,ама Карина ме е изпреварила
Виж целия пост
# 7
да, недей 100% да се доверяваш на нас, имамного полезни неща,коитоможешда чуеш,но все пак ако педито ти екачествено,него подлемяй с лека ръка. Радвам,се че си така доволна,но все пак имай го и него в предвид Grinning
Виж целия пост
# 8
Надявам се, че не говориш, по-точно пишеш, насериозно. Shocked
Колкото и съвети да получа тук, ВИНАГИ бих се консултирала и с педиатъра. Те затова са лекарите в крайна сметка. Peace
Виж целия пост
# 9
С времето и прочетената и чутата информация сама ще си отсяваш нещата, никак не е трудно или сложно. Доверявай се и на интуицията си!   bouquet Иначе и аз имам голямо доверие на форума, но не ми е меродавно, разбира се.
Виж целия пост
# 10
Ох, не знам като детето вдигне ненадейно температура в 2 часа през нощта, как ще ти се пуска тема по въпроса Mr. Green...

Ако е благодарна тема за полезната информация във форума, мисля, че има и по-въздействащи заглавия, а ако е подигравка, специално за мен иронията не се усеща много много newsm78.
Виж целия пост
# 11
АБЕ ТИ СИ ИЗБЕРИ ДОБЪР ПЕДИАТЪР ЗА ДЕТЕТО, А ПЪК СЪВЕТИ МОЖЕШ ДА ТЪРСИШ ВЪВ ФОРУМА КОЛКОТО СИ ИСКАШ.  bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз мисля,че е шега newsm78
Спазвам съветите на педиатърката относно всичко,въпреки,че често се разминават коренно от масовите мнения във форума.Досега не съм сбъркала,че съм я послушала! Wink
Виж целия пост
# 13
да не цитирам всичките мнения досега,просто те са прави!
Виж целия пост
# 14
Аз пък не мисля, че е шега. В този форум съм научила много неща и съм много щастлива, че го има. Това че има противоречиви мнения не е причина да не ползвам форума съвсем насериозно - самите педиатри помежду си си противоречат. Но ако човек има акъл винаги може да отсее полезното от плявата. Лично аз много се обогатих тук. ДОри от глупостите, заради които съм се ровила изрично по нета за да се убедя дали са глупости или не са и така съвсем естествено научих купчина полезни неща. Благодаря на всички ви,че ви има.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия