Какво от тесто за пица?

  • 5 827
  • 16
Какво мога да направя от тесто за пица. Днес правих и ми остана и се чудя за какво друго мога да го използвам.
Виж целия пост
# 1
Мекици Peace
Виж целия пост
# 2
Кренвиршки, кашкавалки  Peace
Виж целия пост
# 3
и всякакви видове закуски със сирена и колбаси; пърленки,  милинки и месеница/тутманик
Виж целия пост
# 4
Как се правят пърленки newsm78
Виж целия пост
# 5
eто Пърленки на скара на Веси.

Още видове - след два дни  Laughing
Виж целия пост
# 6
 smile3521 ееееей какви пърленки правят в Чифлика -Троянско ......... същите са мммммм ще си направя   smile3508
Виж целия пост
# 7
eто Пърленки на скара на Веси.

Още видове - след два дни  Laughing
newsm10
Мерси! Изглеждат много вкусни, аз за съжаление нямам скара ooooh!
Виж целия пост
# 8
eто Пърленки на скара на Веси.

Още видове - след два дни  Laughing
А тези пърленки наистина ли стават от такова тесто за пица? Не трябва ли нещо да му се добави?
Виж целия пост
# 9
И аз за мекици го употребявам. Но можеш да си го прибереш и във фризера, няма проблем, след няколко дни пак ще направиш.
Виж целия пост
# 10
Какво мога да направя от тесто за пица. Днес правих и ми остана и се чудя за какво друго мога да го използвам.
nelly_d,
не си уточнила вида на тестото - аз използвам домашно приготвено и когато ми остане оформям 
кифлички със сирене или друг солен пълнеж или кренвиршки.
Виж целия пост
# 11
eто Пърленки на скара на Веси.

Още видове - след два дни  Laughing
newsm10
Мерси! Изглеждат много вкусни, аз за съжаление нямам скара ooooh!

Мама Е стават не само на скара - ако имаш някой дебелодънен тиган (или оребрен тиган, или тефлонов, но се правят без да слагаш никаква мазнина - или каквато и да е скара, пак стават
Виж целия пост
# 12
Ако не го използваш цялто - мушни го във фризера. След време само размразяваш и действаш, все едно току що си го замесила.
Виж целия пост
# 13
След време само размразяваш и действаш, все едно току що си го замесила.

Аз имам едно но се чудя колко време трябва да го чакам да втаса след като го размразя?
Виж целия пост
# 14
Като се размрази хубаво, поне още около 30 мин да се климатизира
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия