Някои знае ли колко са тези няколко дни?за БТ *Б*

  • 6 319
  • 6
"Ако не настъпи бременност няколко дни по-късно температурата спада. Иначе тя остава малко над 37 градуса и се задържа така през първите 3 месеца. "


При мене са вече 6дни ,а и се вдига ,  така се надявам да е станало нещто Embarassed
След ову. температурата се движи така
37,0
37,15
37,10
37,0
37,10
37,20
Извиняваите ако ви звучи малко глупавичко Cry но мислите ме побъркват. Blush БЛАГОДАРЯ ВИ.
Виж целия пост
# 1
Може да остане такава до М. и пак да ти дойде( тогава ще падне под 37) , а може и да не дойде и тогава ще продължи да е такава-  около и над 37 градуса .
Виж целия пост
# 2
На мен ми спада в деня преди М. Понякога се е случвало и да спадне на втория, третия ден от М., но рядко. Обикновено спада до два дни преди М.
Трябва да имаш закъснение и температурата да ти е висока, за да се надяваш. Разбира се , макар и рядко има изключения. Успех.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ВИ пак.
Май ще трябва да почакам. Grinning
Виж целия пост
# 4
Температурата след овулация се задържа такава приблизително десетина - дванадесет дни!!! А ако се задържи така до и след първия ден на закъснението, вече можем да се замислим по въпроса с тестването!
Виж целия пост
# 5
Какво да ви кажа , днес е 9ден и е на 37,05 и май пада Sad
Пак нищто не е станало.Губя търпение вече от 3години сме женени и не се пазим , а от 4 месеца сме се заели по сериозно,но не става и това е Crossing Arms
Стискам палци на всички за бебета Grinning
Виж целия пост
# 6
Докато няма М, надежда има. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия