С какво да почистя светъл ПДЧ профил на кухненски шкафове?

  • 14 367
  • 11
С какви препарати почиствате профили от ПДЧ?Моята кухня я монтираха скоро и все още не съм ориентирана с какъв препарат да почиствам.Профила е цвят ванилия и всяко замърсяване личи.
Виж целия пост
# 1
Скоро и аз бях пуснала подобна тема.Момичетата ми препоръчаха или Пронто или Медикс,но течния препарат не кремообразния.Като за начало взех Медикса доволна съм,шкафовете добре се почистват и се полират
Виж целия пост
# 2
А може ли да се чистят с тези препарати и МДФ профили?
Виж целия пост
# 3
Аз чистя с ТОК (Течен Органичен Концентрат) на Дионис, много добре се изчистват!
Виж целия пост
# 4
Аз чистя с Пронто за дърво и добре става - и нашите са в цвят ванилия и като пипнат детските ръчички... Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Слагаш ръкавиците и чистиш с кореселин, но ако кантовете не са от PVC. Мебелистите с това чистят.
Виж целия пост
# 6
А може ли да се чистят с тези препарати и МДФ профили?
Може,да.Медикса струва около лев и нещо,взимаш пробваш ако не ти хареса хвърляш.Не е голяма набутвация Peace
Това с коресилина ме е страх да го пробвам,иначе майсторите като я поставяха наистина с него я чистиха
Виж целия пост
# 7
Аз чистя с Пронто за дърво и добре става......

и аз с това чистя, 'лъсват' чудесно, ползвам и антистатичния спрей на Пронто за прах, също върши чудесна работа
Виж целия пост
# 8
нашите мебелисти чистят с Пронто (спрей) с мед и восък заради венгето, а иначе ванилията се чисти с з      всичко, включително и сапунена вода
Виж целия пост
# 9
Аз изполвам Cif  от доста време насам и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 10
 Simple SmileЗдравейте!Аз почиствам със една гъба,която почиства всичко и се изтрива.Нарича се"вълшебна гъба"Продава се в магазините за перилни и почистващи препарати,и струва около 1лв.
Виж целия пост
# 11
Гъбата на Сано, нали?
Хубаво чисти, ама става една такава мръсна, малко неприятна... Иначе е страхотна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия