ИМАТЕ ЛИ СМЕЛОСТТА ДА СПОДЕЛИТЕ КОМПЛЕКСИТЕ СИ?

  • 4 997
  • 98
АЗ СЪМ НОРМАЛЕН ЧОВЕК И ЗАТОВА ИМАМ КОМЛЕКСИ.АКО ИМАТЕ СМЕЛОССТА ДА СИ ПРИЗНАЕТЕ НЕДОСТАТЪЦИТЕ,МОЛЯ ВКЛЮЧЕТЕ СЕ! ПРЕДЛАГАМ ДА ИЗБРОЯВАМЕ САМО ПО ТРИ,ЧЕ ИНАЧЕ НЯМА ДА НИ СТИГНЕ МЯСТОТО newsm62  МОИТЕ ТРИ:
1.ГЪРДИ-МНОГО МАЛКИ БЕЕЕЕ....
2.НОС-МНОГО...АБЕ НЕ ГО ХАРЕСВАМ
3.ТОРБИЧКИ-НАЙ ГОЛЕМИЯ МИ КОМЛЕКС!!!
 
 ВИЕ СТЕ !! Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Ти само от външност се вълнуваш явно...
Виж целия пост
# 2
1.Лоши зъби-ужасно се срамувам,а така обичам да се усмихвам! И се скъсвам да събирам парички за нова усмивка...
2. Крив нос(римски),ама за него НЯМА да събирам парички да го оправям-ще трябва да си го заобичам такъв
3.Понякога бързо качвам килца,ама това е поправимо
  Иначе се научих да се харесвам,особено след среща на випуска ни,когато всеобщото мнение за мен бе,че май само на мен времето не ми се отразява зле,дори класният ни(секс-идол на цялата ни гимназия) каза,че сега съм изглеждала 100 пъти по-хубава откогато бях ученичка Laughing
Виж целия пост
# 3
Да имам, разбира се.

Имам доста дефекти, умело прикривам и не си личат, но ги има.  Tired

Истината е, че съм с отпуснато дупе и коремче Sick  (започвам упражнения за стягане сега), но с подходящи дрехи не си личи.

Кожата на лицето ми е пореста и мазна, с много козметика и труд го покривам.  Sick

Оооо, тая тема ме разтрой.
Виж целия пост
# 4
Ти само от външност се вълнуваш явно...
Да допълня-с вътрешностите си съм в перфектни отношения Laughing
Виж целия пост
# 5
Ти само от външност се вълнуваш явно...
Да допълня-с вътрешностите си съм в перфектни отношения Laughing

Мии ту.
Виж целия пост
# 6
1. Твърде умна, за да се харесвам на мъжете
2. Твърде красива, за да се харесвам на жените
 Laughing

Шегувам се. Всеки има, но и да ги сподели - какво от това? ОК, да речем, че кажа - дебела съм  Tired И в следващия момент няколко човека, които те познават, скачат и започват да ти обясняват "Ооооо, ама каааак? Тоооолкова си добре така!"...
Та това със споделянето си е бош лаф работа.
Виж целия пост
# 7
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.
Виж целия пост
# 8
Имам лек говорен дефект Laughing Laughing Laughing Това понякога ме притеснява. Но не мога да го нарека чак комплекс, защото много пъти съм се надсмивала сама на себе си. По-скоро като тийнейджърка съм имала комплекси.
Понякога като надебелея се комплексирам като видя как ми преливам месата от дрехите, но пък с една диета всичко си идва на място.
Като цяло обаче си се харесвам и обичкам
Виж целия пост
# 9
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad
Другите ми недостатъци не са чак толкова притеснителни и опасни, че да се комплексирам Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
1. Заекването ми беше комплекс. Много рядко преживявам неудобството от това, вече.
2. След тежка катастрофа ме е страх да карам.
3. Имам перфектна фигура, но си създадох комплекс, че дупето ми е малко отпуснато. Взех мерки и ходя на масажи. Има ефект.
Виж целия пост
# 11
Моят най-голям комплекс беше бюстът. Е, преборих се с него. Кривите зъби - на второ място. И с тях се боря в момента, макар че става бавно и трудно. Иначе ниският ръст никога не ми е бил комплекс, въпреки че като по-малка много се опитваха да ми го внушат като такъв. Слава богу, безуспешно, защото ниският ръст няма как да се коригира  (изключвам разбира се високите токове). По повод на външността - това. Иначе останалите ни комплекси, които нямат общо с външния ни вид, въпреки че се отразяват на поведението ни, често остават скрити и от самите нас.
Виж целия пост
# 12
Най-големия ми комплекс е дупето/ако мога така умалително да си го нарека  Blush /.По майчина линия от дядо ми, ни се предава изхвръкнало дупе.  Close Това е толкова голям кусур за мен,че като си го знам не се сещам за други по-фрапиращи.Направо ми иде да ида да ми го изрежат,ама уви не става.Требват кинти-многоооо.Пък и да ги имам-не ми стиска.
Виж целия пост
# 13
Иначе останалите ни комплекси, които нямат общо с външния ни вид, въпреки че се отразяват на поведението ни, често остават скрити и от самите нас.

така е.  bouquet
Виж целия пост
# 14
1. Че не съм достатъчно успяла
2. Че бюстът ми не е стегнат
3. Че съм израснала без баща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия