RAID и бебе?

  • 1 697
  • 7
Мами имам една чуденка дали може да се използва раит отровата против комари тази която се включва в контакта в стаята където спи бебо или има и друга специална за бебета? newsm78
Виж целия пост
# 1
Мисля че не е много редно да използваш Райт!!
Доколкото си спомням имаше някакви таблетки против насекоми от същия сорт на Чико специално за бебета!!!
Виж целия пост
# 2
РайД ... не  е добре според мен Peace Виж ги тези на Чико как са и сподели
Виж целия пост
# 3
Има и на други фирми, не само таблетки, а разни мазилца против насекоми, които може би ще са по-удобни при разходка. И аз скоро ще купувам нещо такова, ама се чудя, защото не знам кое ще е ефикасното  и ми се иска някой с опит да сподели.
Виж целия пост
# 4
Споделям мнението на момичетата до тук. Има добър репелент на Чико, но най-добро средство е мрежа на прозореца. А за навън подходящи мазила са на Чико и Цанцарин Peace
Виж целия пост
# 5
Аз не бих използвала.
Докато живеехме в Ямайка, през дъждовният период имаше много комари. Когато бременна взехме специални свещи и таблетки - ужас - цяла нощ главоболие и гадене!
Предпочитам да се мажем със специални кремчета срещу комари, специализирани за деца.
Нашата кошара имама и покривало срещу насекоми, ако се наложи ще го използвам.
Виж целия пост
# 6
Виж това http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2417
Ние го ползваме от скоро и нямаме комари.
Виж целия пост
# 7
аз също съм на мнение, 4е Райд не е най-подходящото средство за предпазване от комари в стаята не бебе!
Виж в магаините, в които се продава детска козметика  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия