Боядисване на косата по време на бременност

  • 4 252
  • 31
Момичета можете ли да ми кажете дали е безвредно боядисването в 8 месец.
Вече имам видима разлика на косата, в началото на бремеността не посмях да се боядисвам.
Ако имате информация по този въпрос, моля да ми я изпратите.
Виж целия пост
# 1
Аз си се боядисвах през цялото време,дори и в 9ти месец.Проблема беше само,че ми ставаше лошо от миризмата на амоняк  Sick.Другото което е,че от хормони ли от какво не ме хващаше както преди,не ми се изветляваше достатъчно косата и така беше и след като родих до към 4ти месец Rolling Eyes.Боядисваи си се и не се чуди  Peace
Виж целия пост
# 2
Виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150757.msg2874067#msg2874067
аэ лично се боядисвах по време на бременноста Peace
Виж целия пост
# 3
Може, няма проблем. Вземи си безамонячна боя.
Виж целия пост
# 4
Няма проблем, аз не съм спирала да се боядисвам. Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.
Виж целия пост
# 5
... Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.

 Peace

Кичури си правех почти преди да родя.
Не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 6
Няма проблем, но по-добре да те боядиса фризьор, ще стане по-бързо, по-добре ще те измие и т.н.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, имам един въпрос. Пречи ли боядисването на косата по време на бременност?Има ли някакво значение в коя седмица сте?Знам че има вероятност боята да не хване или да падне много бързо, но ако не стане така пречи ли на развитието на бебчето?
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 8
Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78
Виж целия пост
# 9
Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78
Аз също  Peace
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви за бързите отговори. Отивам да се боядисвам Wink
Виж целия пост
# 11
Аз пък четох някъде йз сайта,че първите 3 мес. не е за препоръчване боядисването! Naughty
Виж целия пост
# 12
Аз си правех кичури и фризьорката ми каза да изчакам да вляза в четвъртия месец.Не питах защо.Може би се е притеснявала че боята няма да хване,или да не ми стане лошо от миризмата.
Виж целия пост
# 13
Боядисах се в края на третия месец, боята ме хвана екстра. Peace
Иначе не съм чела нищо за това дали е вредна.
Виж целия пост
# 14
Toва, че не трябва да е в първите 3 месеца и аz аъм го чувала. Както и че при кичури няма проблеми, zа6тото боята не преминавала преz кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия