Болки в корема от снощи, бебето не се движи!

  • 4 072
  • 54
здравейте Sad потърсих подобна тема но не намерих.от снощи ми започнаха пак болки, не много силни, но коремът ми е втвърден като камък и болките не минават Sad освен това от снощи не съм усетила бебето да се движи  #Crazy обикновено се движи постоянно, като лягам го усещам, като се събуждам, а сега все 1 няма нищо в мене!!! много е зловещо усещането Sad имам ли за какво да се притеснявам или вече си внушавам излишно?
в 30 г.с. съм сега
Виж целия пост
# 1
Надявам се всичко да е наред с бебчето Praynig Ако бях на твое място все пак за собствено успокоение, вместо да го мисля бих посетила лекаря си. Или поне му се обади по телефона  Peace
Виж целия пост
# 2
Миличка, съветвам те по най-бърз начин да се свържеш с лекаря си или по добре да отидеш в някоя болница.   Дано всичко е наред.  Hug
Виж целия пост
# 3
Отивай на лекар,понякога се получават контракции,защото организмът се подготвя за раждането,но все пак се консултирай
Виж целия пост
# 4
звънях, звънях, ама му е изключен Sad(((((
утре отивам , направо ще се побъркам от притеснение. навеждам се, движа се да видя дали щше се събуди, но не  smile3518 smile3518
Виж целия пост
# 5
Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !
Виж целия пост
# 6
Отивай още сега Peace
Виж целия пост
# 7
Пий нещо кисело или много студено и легни в пълен покой. Моя бебок така се раздвижваше.
Все пак съм на мнение, че трябва да отидеш в някоя болница, има дежурни кабинети  Praynig
Виж целия пост
# 8
Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !

Няма какво да чакаш, отивай да да те видят на ехограф как е бебо и какво става, пък утре си отиди и при твоя лекар  Peace
Виж целия пост
# 9
ще ида на дежурен .няма какво да чакам
Виж целия пост
# 10
Ще чакаме да пишеш, как е положението.
 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 11
Не се паникьосвай, но непременно отиди СЕГА на лекар.След като си в 30г.с бебто вече си е едричко и затова може да не се движи така както ти си го усещала.За успокоение обаче бягай веднага да те видят - дори и да е на частно.Стискам палци и да пишеш какво става! Hug
Виж целия пост
# 12
Отдавна да съм отишла на лекар  Peace
Виж целия пост
# 13
стискаме палци. Ще чакаме да пишеш  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 14
Дано всичко да е наред. Непременно отиди ВЕДНАГА на лекар.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия