Бастилията или 23-то???

  • 731
  • 9
Здравейте Grinning. Ще местя малката /за 5 -ти клас/ и се чудя в кое от двете училища да я запиша. Насочили сме се засега към Бастилията,но още не на 100 % .Дайте пресни мнения по въпроса? newsm78
Виж целия пост
# 1
Бастилията.
Виж целия пост
# 2
31-во твърдо. Много добро!!!
Виж целия пост
# 3
И аз съм за 31-во Peace Синът ми учи там и определено съм доволна!
Виж целия пост
# 4
На Криско му е рано, но смятам първокласник там да е  Flutter
Виж целия пост
# 5
Бастилията  Peace
Поне по мое време, като учех там беше много добро училище.
Виж целия пост
# 6
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking
Виж целия пост
# 7
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking

Поне миналата година нямаше. Децата си преминаваха от 4 в 5 клас - само пренаредиха паралелките според желанията за изучаване на чужд език. Деца отвън приемаха само за свободните места.

Не съм във възторг от 31-во - трите ми по-големи деца учиха там до 7 клас и имам доста забележки. Но е по-добре от 23-то.
Иначе в началния курс си зависи от преподавателя. Камен беше при Пенев - точно от това имаше нужда и съм безкрайно благодарна на този човек.   bouquet Но има доста от началните учителки, при които не бих си дала детето.
Виж целия пост
# 8
Мерси  bouquet .
Виж целия пост
# 9
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking

Поне миналата година нямаше. Децата си преминаваха от 4 в 5 клас - само пренаредиха паралелките според желанията за изучаване на чужд език. Деца отвън приемаха само за свободните места.

Не съм във възторг от 31-во - трите ми по-големи деца учиха там до 7 клас и имам доста забележки. Но е по-добре от 23-то.
Иначе в началния курс си зависи от преподавателя. Камен беше при Пенев - точно от това имаше нужда и съм безкрайно благодарна на този човек.   bouquet Но има доста от началните учителки, при които не бих си дала детето.
Hug  bouquetБЛАГОДАРЯ ТИ
ЗА СЕГА ИМА ОЩЕ 3Г ДО КАТО СТАНЕ ЗА 5КЛ Grinning  ЩЕ СОНДИРАМ МНЕНИЯ-ИМА ДОСТА ВРЕМЕ PeaceА КАКВО ИЗУЧАВАТ РАЗШИРЕНО ОСВЕН ЕЗИК Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия