тапата

  • 1 169
  • 21
какво представлява?
Виж целия пост
# 1
Няма да я сбъркаш , спокойно. WinkЩе ти я опишат по няколко различни начина .
В моя случай си приличаше на тапа , цвета и бе кървав - не се и усъмних че е тя . Sick
Виж целия пост
# 2
Така и не я видях след две раждания. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
ами хери мойта тапа беше розова слуз и после едно розово течение.най вероятно си спукала някой кръвоносен съд,щом е било еднократно.
Виж целия пост
# 4
Не всеки вижда "тапата", явно при някой пада преди самото раждане. При мен започна да пада по-малко в продължение на 5-6 дена. Нещо подобно като по-гъсто течение е, слузесто едно такова, даже някой беше ми го описал като сапол. На цвят все си беше червеникаво от тъмно червено до розово може да е.
Виж целия пост
# 5
Най-точното описание, на което съм попадала във форума - прилича на парче памук, натопено във розова вода - като консистенция и цвят.
Определено ще я различиш - не е като обичайно течение напр.
Виж целия пост
# 6
Moита тапа представляваше нещо бяло с розови нишки  Peace
Виж целия пост
# 7
Изобщо не я видях, но тя изхвръкна докато спях и като шурнаха водите иди че гледай за тапи.
Виж целия пост
# 8
  При първото раждане не я видях,но сега при второто я видях върху превръзката,която си бях сложила за да не се подмокря цялата докато стигна до болницата,че водите ми леко изтичаха.При мен беше наистина като сопол,леко розов.
Виж целия пост
# 9
Подобна на слуз - розова течност. Наистина няма как да я сбъркаш
Виж целия пост
# 10
не съм видяла никаква тапа в общата суматоха, но ако започнеш да раждаш, няма да се объркаш за какво става въпрос! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Тапата ми падна един ден преди да родя.И я видях.Розово-червеникава,гъста слуз.
Виж целия пост
# 12
Така и не я видях след две раждания. Simple Smile

И аз.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
При мен падна един ден преди да родя. Ходих да пишкам и я видях на хартията - като слуз, наистина, но при мен не беше розова, а беличка си, леко белезникава. И така се развълнувах, че моментът наближава...  Hug
Виж целия пост
# 14
Няма начин да я сбъркаш, не е като обикновено течение, както вече са ти казали момичетата. При мен пада по малко в продължение на 1 седмица. Представляваше слузесто образувание (даже не бих го нарекла течение, защото беше доста гъсто), белезникаво-прозрачно, на моменти червеникаво-кафяво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия