пуешко, пилешко, заешко...

  • 1 699
  • 25
Какво следва, от месата? Последното още не съм го давала още, но се чудя - необходимо ли е да го захраня преди 1г с повече меса или това, което има в тези е достатъчно за развитието му? Може ли само тези да давам?
Виж целия пост
# 1
Давала съм пуешко,заешко,телешко, агнешко и пилешко в този ред.
Виж целия пост
# 2
Аз ги въведох в следния ред-пилешко,пуешко,телешко и заешко.Агнешко още не съм давала,но и това ще стане скоро.
Виж целия пост
# 3
После теле и агне Peace
прасенце скоро няма да дам, освен ако не му забъркат нещо от кухнята Thinking
Виж целия пост
# 4
Аз ги въведох в следния ред-пилешко,пуешко,телешко и заешко.Агнешко още не съм давала,но и това ще стане скоро.
И при нас бяха въведени така с единствената разлика, че яде агнешко на Великден. Дадохме му едно мъъъъничко парченце за проба  Wink
Виж целия пост
# 5
Тези меса са достатъчно до годинката.Аз след годинката дадох още риба и телешко.
Виж целия пост
# 6
Може да даваш всичко вече + риба, само свинско по-добре не.
Виж целия пост
# 7
Въведох ги в реда:заешко,пуешко,пилешко,телешко,рибка.Със свинското смятам да поизчакам  Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 9
Започнах с пуешко, следва пилешко, заешко, агнешко, телешко, а от скоро и риба. Свинското и говеждото го отлагам за след годинката.
Виж целия пост
# 10
Започнахме с пилешкото;после пуешко;заешко;телешко и най-накрая свинско.Става въпрос за готовите пюрета.Все още не съм давала Агнешко и риба.Този месец може да пробвам с рибата. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
baby 188 , ама ти за бебето на 5 месеца ли говориш ?   newsm78
Виж целия пост
# 12
Ние също сме на малко повече от 5 месеца и започнохме с пилешкото
Виж целия пост
# 13
Ние също сме на малко повече от 5 месеца и започнохме с пилешкото

вие тепърва започвате , а тя е въвела вече всички меса  Shocked
Виж целия пост
# 14
Месата ги въведах без особена последователност, май всичко е яла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия