Търся триколка за близнаци

  • 4 055
  • 9
Моите деца много се възхищават на колелетата но са още малки да карат сами .Питам се дали има някъде колелета/триколки / за близнаци.
Виж целия пост
# 1
ще реша въпроса като не вземем такива. Ще си караме с количката и ще минем на нормално колело.
И без това като гледам се ползват вместо количка, т.е. децата не ги карат сами.
Виж целия пост
# 2
И без това като гледам се ползват вместо количка, т.е. децата не ги карат сами.

Да, карат пет минути, после трябва да ги буташ, влачиш... Tired
Добре, че са две, та сами да вършат тая работа Mr. Green
Понякога ги стимулирам да си возят куклите, тогава карат малко повече сами.

Не знам къде има обаче, не съм оттук дето се вика Twisted Evil
Заглавието е подходящо по-скоро за количка
Виж целия пост
# 3
ние сме с 2 отделни триколки и ги ползваме само като сме двама. кефят се повече от количката  Peace не съжалявам, че взехме  Simple Smile а някой светъл ден може и да ги карат сами, засега се прибуртват с крачета по земята  Wink
Виж целия пост
# 4
Може и да не е от България.Ако някой някъде е виждал в някой сайт моля за линка.
Виж целия пост
# 5
едва ли някъде има. все пак идеята им е да се карат от децата, а аз не си представям двете колелета да са с общо управление, то ще са викове кой да управлява, караници ............
Виж целия пост
# 6
Да съгласна съм но в повечето случаи сам сама и няма как да управлявам две триколки  когато сме на разходка .А те така се радват когато видят други деца с триколки.
Виж целия пост
# 7
същото и при нас, но няма начин  Tired
Виж целия пост
# 8
Тук има доста интересни возила... http://www.bike.nl/shop/webshop.jsp?event=vorige ... но само за по едно  Thinking а инак другото дали не може да се вози в багажника  smile3521
Но за съжаление цените им не са от най-добрите Confused
И понеже холандците са луди на тема колелета, най-вероятно, ако въобще може да се намери нещо такова, ще е в Холандия. Аз имам познати, които живеят там, ще ги питам дали въобще-изобщо са виждали подобно нещо в паркове, градинки и там където си водят бебоците
Виж целия пост
# 9
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия