Въпрос за АМ Фризовом?

  • 612
  • 6
Дъщеря ми беше на Фризовом от първите си дни, преди една седмица реших да й сменя млякото с Фризо 2 - изпи цялата кутия и се чудя, дали вече мога да мина на Фризо 3 и колко време да продължа с АМ.
За сега й давам само сутрин, защото не иска никаква друга закуска.
Дали е по - полезно да остане на АМ, не иска кисело мляко, прясното го яде само в кремове и грис. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз се спрях на Фризо2 Grinning, не виждам смисъл от неадаптирано парфюмирано детско мляко.
Минах на Нидо за приготвяне на десерти, удобно е и винаги имах мляко под ръка. Но моите течно мляко- в шише не пиеха може би откъм 10 мес. възраст.
Виж целия пост
# 2
Тери все още си пие Фризо 3 сутрин/за закуска/ и вечер.Започнах го когато навърши 1г.Кисело ядем за следобедна закуска,а с прясно нищо не и правя още.Яла е от кухнята кремчета,но не повече от 10-12 пъти/за 8 месеца кухня/.
Виж целия пост
# 3
Давам Friso 2 сутрин, друго не иска.
Мисля да го давам максимално дълго време...доката не го откаже по собствено желание.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, тя също не иска да пие от шише и затова го пие с лъжица Rolling Eyes
Фризо 3 не е ли АМ, аз дори не прочетох какво пише Thinking
Виж целия пост
# 5
Бубс,спокойно може да и даваш Фризо 3 PeaceАз,не мисля скоро да и давам кисело мляко,защото наш приятел е собственик на "Елена" и долу-горе знам за какво става въпрос,а продуктите за деца минават под  по строг контрол!
Виж целия пост
# 6
 Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия