Имам проблем моля помогнете

  • 1 638
  • 16
Откакто си скубя веждите имам една линия точно там, където преди бяха космите, която е по-светла от тена ми. Ако сте разбрали по обясненията ми моля ви помогнете!!!
Виж целия пост
# 1
Естествено, че ще имаш. Малко се попечи на слънце или отиди на солариум
Виж целия пост
# 2
Това от колко време е така??? По принцип е нормално когато за пръв път промениш формата, но с времето тенът на лицето се изравнява и тази разлика изчезва. Единственото, което ми идва наум е да си попечеш лицето малко.....
Виж целия пост
# 3
Това от колко време е така??? По принцип е нормално когато за пръв път промениш формата, но с времето тенът на лицето се изравнява и тази разлика изчезва. Единственото, което ми идва наум е да си попечеш лицето малко.....
Peace
Виж целия пост
# 4
От няколко години е така. Естествено че се пека на слънцето, но нищо не се променя не мога да си го обясня...
Виж целия пост
# 5
Ми спри да се скубеш тогава. Аз отдавна спрях да си правя веждите запетайки. Много по-добре е сега.
Виж целия пост
# 6
Друг вариант е ако по някаква причина ти се образуват тъмни кръгове, възможно е да потъмнява всичко около окото освен това под веждите. Най лесно е да си купиш крем изравняващ тена, или още по-лесно да си купиш светли сенки или пудра и да ги нанансяш на по-тъмната част.
Виж целия пост
# 7
пробвай да зали4иш разликата с коректор.
Виж целия пост
# 8
Пусни си веждак!
Виж целия пост
# 9
Слагай перлени сенки под веждата и продължавай с опушен грим надолу.

Или просто се поизпечи  Laughing
Виж целия пост
# 10
От няколко години е така. Естествено че се пека на слънцето, но нищо не се променя не мога да си го обясня...

Много странно. Би трябвало след като постоиш на слънце да потъмнее и този участък  Rolling Eyes Освен да оставиш веждите да пораснат не виждам как по друг начин да решиш проблема - или коректор. Странно.
Виж целия пост
# 11
Да не се печеш със слънчеви очила?  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Малко печене на слънце или фон дю тен на цялото лице през зимата. Може и пудра. Аз лично съм за слънчевите бани!  Peace
Виж целия пост
# 13
  Това място няма да се изпече от слънцето, щом досега не е.  Cry  Макиажът ми се вижда единственото решение.  Peace
Виж целия пост
# 14
Да ти имам проблема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия