Покажете инструментите, направили бебетата! (петъчно-шеговито)

  • 1 392
  • 21
Аз съм в очакване на тема "Да покажем инструментите на мъжете, направили бебетата".

наглееш вече.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Аз съм в очакване на тема "Да покажем инструментите на мъжете, направили бебетата".

наглееш вече.  Mr. Green
А, що? Показваха се цици, показваха се гащи - то аслъ само това остана непоказано Grinning Представи си какъв небивал интерес ще предизвика...
Виж целия пост
# 2
Ще взривим интернет пространството.
Виж целия пост
# 3
Хаха, Бу, там вече ще се включа. Дъщеря ми казва, че баща й я нарисувал с устни. Щраквам устните му и инструмента е налице.
Виж целия пост
# 4
[А, що? Показваха се цици, показваха се гащи - то аслъ само това остана непоказано Grinning Представи си какъв небивал интерес ще предизвика...

представям си. мъж ми да попадане на такава тема и да се види изтипосан по без гащи. и след една седмица ще прогледна с едното око Crazy
Виж целия пост
# 5
[...А, що? Показваха се цици, показваха се гащи - то аслъ само това остана непоказано Grinning Представи си какъв небивал интерес ще предизвика...

Да, да ама да не се получи някъде войната на семейство Роуz Whistling, току виж някоя по комшийски се матнала на нечий и пак ще има теми "Били ли сте се с жена?"
Виж целия пост
# 6
Хаха, Бу, там вече ще се включа. Дъщеря ми казва, че баща й я нарисувал с устни. Щраквам устните му и инструмента е налице.
Това е за темата "Как точно правите секс с половинката", молим Grinning

А, що? Показваха се цици, показваха се гащи - то аслъ само това остана непоказано Grinning Представи си какъв небивал интерес ще предизвика...
представям си. мъж ми да попадане на такава тема и да се види изтипосан по без гащи. и след една седмица ще прогледна с едното око Crazy
А ти бъди тактична - кажи му, че това всъщност е съседа Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Бу, ти що мислиш, че той няма да се познае Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз съм в очакване на тема "Да покажем инструментите на мъжете, направили бебетата".

Айде. Няма да излизам отпуска.
Няма да заспивам. Показвайте.
Темата в Дом и семейство ли ще е?
Виж целия пост
# 9
в Татковци ще бъде разбира се.
Виж целия пост
# 10
а само инструмента или целия мъж?
Виж целия пост
# 11
а само инструмента или целия мъж?
Инструмента - мъжете ги показахте вече.
Виж целия пост
# 12
ще падне едно надлъгване Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Айде, давайте, искам да видя
чий мъж има пирсинг там долу!
И дали му тича.

П.С. Бе, как се пише piercing на български?! newsm78
Виж целия пост
# 14
ПиЪрсинг, Лисо. Давай, поствай Фриц интимно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия