Филмът Earthlings (Земляни) - някой събра ли смелост да го гледа?

  • 5 164
  • 34
Ако има някой с впечатления, моля на лични.....
Виж целия пост
# 1
Той добре плаче да бъде видян ама линка не се отваря-дава че няма такава страница-може и да не става за гледане филмчето ако е нещо ужасяващо Rolling Eyes newsm78.
Виж целия пост
# 2
Не мога да отворя линка newsm78
Виж целия пост
# 3
Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.
Виж целия пост
# 4
Абе аз друго имах предвид...
Дано не съм права.


Цитат
9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст).
Виж целия пост
# 5
Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.

И аз това си помислих.
Виж целия пост
# 6
Прави сте момичета.............изтрих това, което е в разрез с правилата на форума............благодаря за съвета. Наистина още съм под въздействието на филма............и умът ми е другаде. Опитвам се да изтрия направо цялата тема, но не знам как.............
Виж целия пост
# 7
Бихте ли споделили защо трябва да се 
набере смелост за да се гледа този филм ???
Виж целия пост
# 8
Защото е тъжен, но реалистичен!!!Но за съжаление не съобразих, че нашия форум не е мястото за публикуване на такива мрачни теми..............извинявам се, че съм ви подвела да влезете в темата!
Виж целия пост
# 9
И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?
Виж целия пост
# 10
Изгледах го, целия. За това не водя децата си на цирк и зоологически градини.  #2gunfire
   Мисля, че линка, не трябваше да се изтрива!! newsm78
Виж целия пост
# 11
 Имаше тема за филма, тогава го гледах, между другото не беше изтрита от модераторите. Не мисля, че е толкова опасно да се гледа този филм, напротив смятам, че е полезно, ще се опитам да намеря другата тема.
  Редактирана е и тя, търсете си го по име тогава.
  Филмът основно показва издевателството на човечеството над всичко друго живо дръзнало да съществува на тази планета по същото време.  Убийствата на животни по всевъзможен начин и от различна възраст, настъпването на смъртта и други такива неща, за които се предпочита да не се мисли и се охка и ахка, ако се направи филм.
Виж целия пост
# 12
Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.
Виж целия пост
# 13
И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?

Идеята е, че експлоатираме животните. Аз стигнах до момента, в който живо куче бива пресовано в боклукджийска кола, разпищях се и мъжът ми ми забрани да гледам повече.
Виж целия пост
# 14
Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.

Напишете Earthlings в Гугъл и излиза филма, не е нужно да има линк тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия