Има ли някой който е пил Primolut-Nor ?

  • 3 799
  • 11
 От три дни пия тези хапчета по предписание на гинеколога ми и се чувствам адски зле.Световъртеж, сърцебиене, отпадналост и гадене.Лекаря каза, че е нормално, но забравих да попитам все така ли ще ми действат.Налага се да ги пия два месеца Rolling Eyes
 За това моля, ако има някой който е пил това лекарство да сподели как се е чувствал.И най-болния ми въпрос Simple Smile е дали може да се напълнее от тези хапчета?Според мен щом регулират месечния цикъл, би трябвало да действат на хормоните в тялото Thinking
Виж целия пост
# 1
Да, аз трябваше да пия по лекарско предписание без да е открита бременност, която се оказа по-късно налице, но това е дълга тема... Трябваше да го вземам 3 дни, за да се предизвика цикъл, след което се появи някакво бледо кръвотечение, но не съм се чувствала дискомфортно от лекарствата по никакъв начин, с изключение на споменатото течение.
Виж целия пост
# 2
Аз също го пиех, близо 3 седмици след секциото за предизвикване на лохиите и изкарване на съсиреците. Не подейства, но за периода в който го пих, не съм имала такива странични ефекти. Виж в листовката, там трябва да пише. Някъде имах запазена опаковката с остатъка от хапчетата, ще я потърся и ще ти кажа ако ти не разполагаш с нея.
Виж целия пост
# 3
 В листовката не ги пише тези старнични реакции.Но може би се появиха при мен в силна степен, защото пия лекарството в кобинация с друго.
 Благодаря ви за отговорите, момичета!

 Надвяам се някой да ми обясни и дали действа на хормоните Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И аз съм го пила. За предизвикване на цикъла. Пих го 3-4 дни и не съм имала посочените симптоми. Може да зависи и от предписаната доза?!
Виж целия пост
# 5
И аз съм го пила,но нямах такива оплаквания
Виж целия пост
# 6
 аз също съм го пила,но не съм имала странични ефекти
Виж целия пост
# 7
А ти защо го пиеш?
Виж целия пост
# 8
Благодаря, момичета за отговорите! Heart EyesЯвно организма ми ще трябва да свикне с лекарството.
Виж целия пост
# 9
Аз също съм го пила на два или три пъти. Всичките пъти се чувствах страшно зле. Точно симптомите, които ти описващ. И го спрях по самоинициатива. На мен ми действаше мн зле.
Виж целия пост
# 10
Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Simple Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Simple Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes


    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТъкмо да се обадя на лекаря си, поради 10-ия ми цикъл и видях постинга ти!Спести ми много главоблъсканици, благодаря Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия