Любима козметика

  • 1 753
  • 17
От кои марки бяла козметика сте доволни и кои не оправдаха очакванията ви?Имате ли любими продукти и марки?

Аз, например,се разочаровах от Ейвън/лифтингът за очи/,а съм много доволна от Виши/Лифтактив/ и Диор/Каптюр скулпт/
Доволна съм и от кремовете на Талодерма.
Виж целия пост
# 1
За сега Клиник  Peace
Виж целия пост
# 2
Нямам любима марка, от различни марки си купувам продуктите,които са ми харесали.
В момента- дневният ми е на Ести,нощните на Клиник, околоочните на Ла Прери, за тяло- на Биотерм, за коса на Керастаз и т.н.
Виж целия пост
# 3
Почти всичко ми е на диор.
Виж целия пост
# 4
Clinique е най-добрата козметична марка за мен!!!Пробвала съм какво ли не,но тяхните продукти са ми любими.Е,има тук там от гримовете някои неща,които не са чак толкова добри,но..
Наскоро открих една марка полски продукти -Miraculum,които също много ми харесват,макар че цените са им доста ниски,като на българската козметика и много се съмнявах в тях,но наистина са добри-маските им за лице са направо супер,ползвам и дневен крем,много съм доволна.
Виж целия пост
# 5
За мен също доскоро беше Клиник.Но напоследък нещо не ме кефи.Няма същия ефект върху кожата както преди.Възможно е и да се е наситила кожата
Затова ще спра да я използвам известно време и ще пробвам Биотерм Peace
Виж целия пост
# 6
И аз обичам различни марки за различните продукти. Например за лосиони за тяло-Елизабет Арден и Ескада,за кремове за лице-Clarins,за ексфолианти-Sea Beauty и т.н..Не винаги ползвам само висша козметика,изключение прави околоочният крем-там компромис не правя  Naughty
Виж целия пост
# 7
Клиник Peace (за бяла козметика). Ланком и Диор - за гримове. А за по-нисък клас предпочитам Ла Рош, Виши и Авен (в този ред) Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
Нямам конкретна марка, нещата са ми на различни фирми, важното е кожата ми да ги понася  Peace
Виж целия пост
# 9
Нямам конкретна марка, нещата са ми на различни фирми, важното е кожата ми да ги понася  Peace
и аз така. Peace
Виж целия пост
# 10
напоследък за лице Lierac, за тяло Biotherm
Виж целия пост
# 11
Ниве - никога.
За гримове обожавам Буржоа. За кремове - Виши, също и Лореал. От Ла Рош останах разочарована, въпреки, че ги водят клас над Виши. Но си зависи то типа кожа, де. За тяло - Дав  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Клиник .
Виж целия пост
# 13
Виктория Сикретс, Ланком, Диор - за грим
за бялата козметика - душ гелове и кремове за тяло - Боди шоп
Виж целия пост
# 14
Нямам любима козметика. Всеки козметичен продукт ми е различна марка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия