Ходите ли често на зъболекар?

  • 2 348
  • 23
....а признайте си.

Виж целия пост
# 1
Профилактично, да.
Не че не обичам попара.  Wink
Виж целия пост
# 2
Е, с такава емблема направо му се приходи на човек Grinning
Виж целия пост
# 3
Напоследък доста често, но това е заради зъболекарката. Преди да отида при нея, не бях ходила 5-6 години. Обикновено се издувах и майка ми и баща ми ме завеждаха под конвой до зъболекаря  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Вече да, въпреки, че умирам от ужас. Преди не и съжалявам  Tired
Виж целия пост
# 5
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry
Виж целия пост
# 6
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry

Хахаха и мен докторът само като ме види и вади упойката Mr. Green
Виж целия пост
# 7
да, хич не ме е страх
Виж целия пост
# 8
да, на всеки 6 месеца.
имам приятелка стоматолог и знам, че ако ме заболи ще ми сложи упойка, работи с хубави материали, чисти зъбите ми с ултразвук...
Виж целия пост
# 9
Не, отглеждам си от известно време 2 дупки в устата и само си повтарям, че ей тая седмица ще ида, но нямам време от работа и така, скоро ще мога да отглеждам в дупките катерички...
Виж целия пост
# 10
Да, ходя 1 път годишно. Зъбарката ми каза, че имам здрави зъби и няма нужда от по-често посещение.
Преди това не бях ходила 8 години - имах 1 кариес.

Мъжо ходи на 4 месеца, и все нещо му правят, горкичкия. А така усърдно ги жули, от сплнята го чувам Sick.
Виж целия пост
# 11
Фобия ми е. И трябва някой да ме заведе.
Виж целия пост
# 12
Фобия ми е, но ходя 2 пъти годишно на профилактични прегледи.
Виж целия пост
# 13
Вече да, от последните 15 години.Преди беше един ужас за мен посещението на зъболекар, докато не открих човека. Отдавна не съм имала дупки в зъбите.
Виж целия пост
# 14
Имам патологичен страх от зъбари Sad

Принципно си ходя обаче. Прекалено обичам зъбите си, за да си играя със тях... Мдам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия