NUTRILON?

  • 666
  • 13
ЗДРАВЕЙТЕ
искам да попитам майките който хранят бебетата си с мляко NUTRILON
моята бебка не иска да ака.Храня я с NUTRILON.Искам да попитам NUTRILON KOMFORT ИМА ЛИ РАЗХЛАБВАЩО ДЕЙСТВИЕ?




Виж целия пост
# 1
До дете си е. За повечето има, да  Peace
Виж целия пост
# 2
моето не го харесва
Виж целия пост
# 3
А колко време детето ти пие Нутрилон?Ако си започнала да му го даваш скоро,възможно е още да не е свикнало с него.В такъв случай не бързай да сменяш още веднъж млякото.
Виж целия пост
# 4
При нас и Nutrilon Comfort не действаше.Само термометърът Sad
Виж целия пост
# 5
При нас имаше ефект.
Виж целия пост
# 6
малката пие NUTRILON вече от 1 месец.И с термометър пробваме няколко пъти но не става.Успява да се изака само с един сироп "Лактулоза" който ни предписа доктора
Виж целия пост
# 7
Моите бебета са на нутрилон от както са се родили ,в началото не акаха чесно,но не бяха запечени,както знаете има разлика,усвояват добре млякото и без напъни и да е твърдо понякога акаха на 4-5 дни,което е съвсем нормално.За комфорт знам,че е по-хубаво.Успех! Hug
Виж целия пост
# 8
 При нас Нутрилон Комфорт направи акото наистина воднисто, но иначе си акаше на няколко дена и го спрях и продължих да давам обикновен Нутрилон.
Виж целия пост
# 9
Хранила съм дъщеря ми с Нутрилон, сестра ми също храни бебето с Нутрилон-няма разхлабващ ефект.
Виж целия пост
# 10
До дете си е. За повечето има, да  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
А колко време детето ти пие Нутрилон?Ако си започнала да му го даваш скоро,възможно е още да не е свикнало с него.В такъв случай не бързай да сменяш още веднъж млякото.
Peace Peace PeaceИ ние сме на Нутрилон.Имахме проблеми докато не го захраних с пюрета и докато не свикна с тях.Итогава беше голям зор-по 5 дена не се изхождаше,но после всичко се нормализира.Така,че продължавай с Нутрилон. thumbsup
Виж целия пост
# 12
Дари пие Нутрилон с пребиотици и нямаме проблем с изхождането, откак го започнахме. Преди това беше само на кърма и беше с перманентен запек.
Виж целия пост
# 13
синът ми от НАН ХА се запичаше страшно, като стана на 5 месеца и го сменихме, минахме на нутрилон. стомах4ето му регулира му се , но само временно, добре 4е имаше круши и пъпеши. на 9 месеца минахме на нестоген- от него съм най доволна. определено си е до бебе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия