Какво забравяте най-често?

  • 2 415
  • 47
Аз - рождени дни.
Виж целия пост
# 1
Не помня да забравям нещо,
което не искам да забравя.
Виж целия пост
# 2
Имена на хора...Например някъде сме и сме много хора.И всеки почва да се представя... Rolling Eyes Помня че съм си казала моето име,а отсреща как се казваше личността... newsm78  Иначе лица помня...Ако ги видя ще ги позная например,но имената им ...не! Embarassed
Виж целия пост
# 3
Напоследък какво ли не. Малко риба ям....
Напоследък редовно да заграждам едни глупости в работата, може би, защото наистина са ненужни глупости...
Виж целия пост
# 4
 Непоследователна съм в забравянето, за втори път го пиша тази вечер-разпилян човек съм и важни неща мога да пропусна, успявам да оцелея някак си.
Виж целия пост
# 5
Какво ли не.....май съм изкуфяла напоследък ooooh!
Виж целия пост
# 6
Нищо не забравям. Освен физиономии. Слаб физиономист съм.
Виж целия пост
# 7
Нищо не забравям. Освен физиономии. Слаб физиономист съм.
Me too  Blush
Виж целия пост
# 8
Имена на хора...Например някъде сме и сме много хора.И всеки почва да се представя... Rolling Eyes Помня че съм си казала моето име,а отсреща как се казваше личността... newsm78  Иначе лица помня...Ако ги видя ще ги позная например,но имената им ...не! Embarassed
и аз така все бързам да си кажа името пък и имам навика някой като ми прили4а на Пешо да си му викам Пешо  Mr. Greenина4е помня дословно разговори newsm48
Виж целия пост
# 9
Случвало ми се е да провеждам дълъг и смислен разговор с човек, когото абсолютно, за нищо на света, не мога да се сетя откъде и защо познавам; как изкарвам до края на разговора без да се издъня, само аз си знам, а в един момент не върви да питаш вече: "Абе, ти кой/я беше и защо те познавам".
В момента, след епохата на бременност и кърмене, всичко забравям, поради което си записвам.
Виж целия пост
# 10
Всичко забравям, много съм отнесена напоследък и започнах да си записвам, като се оправдавам с максимата "глупавия помни, умния пише"
Виж целия пост
# 11
Числа , дати, имена.... всичко ... и тръгнала бях по едно време да кандидатствам с история  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Напоследък забравям да съм секси. Забравям да съм палава. Забравям всичко, което не е бебе, памперс, парк и... форум!
Виж целия пост
# 13
Почти всеки ден се връщам, че съм забравила я завивката за количката, я телефона, парите.....все по нещо. Добре е, че се сещам още във входа Mr. Green.
Забравям всичко, което не е бебе, памперс, парк и... форум!

 Joy
Виж целия пост
# 14
Почти нищо не забравям, а не е добре това.
А рождени дни помня до степен на патология  ooooh!
Разни случайни хора, хора от детството ми даже, а им помня рождените дни, ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия