я сега кажете в този петъчен ден,за какво си мечтаете!!

  • 1 564
  • 46
я сега малко предпетъчно настроение! :lol в тези горещини  и то в петък за какво мечтаете?аз си мечтая за прохладна вечер,един басейн,изстедено шамапнско и  при мен в басейна естествено -пич!
а пък от там на сетне каквота стане ,нали? newsm62 е пичът естествено може и да е законния,ама като дойде! Joy Joy Joy
казвайте вас на какво ви навява този горещ петък!!!
Виж целия пост
# 1
Аз съм много скромна, мечтая си д си полегна в къщи, че ми дойде и ми е гадно в офиса ooooh!
Виж целия пост
# 2
Мечтая си някой да ме телепортира от работа в къщи, че вън е голяма жега
Виж целия пост
# 3
Да дойде края на работния ден по-скоро
Виж целия пост
# 4
е то морето си е до мене....обаче "пируетът" е следния: не на пясъка, а на ивицата преди пясъка, между хотела и бара с масите, на шезлонг, привечер, ветрецът леко подухва (в момента тук е точно такова...), до тебе масичката с разноцветния коктейл - само се протягаш и мижаш блажено.......
Виж целия пост
# 5
Аз моите мечти ги реализирах  Mr. Green - тръгнах си от работа на обяд , детето е в Бояна при баба си и дядо си до утре вечер и аз ще успея да си оправя къщата , а довечера ще сме на кино и ресторант  Peace
Виж целия пост
# 6
Басейнът е на една пъка разстояние, но джинът с тоник е мнооого далеч...  Tired
Виж целия пост
# 7
Искам някой да гледа детето 1 ден, за да спя до обяд.
Виж целия пост
# 8
В краткосрочен план мечтите ми се реализирани - в къщи съм а не по площадките, детето спи, аз съм си пуснала климатика и съм пред компа с чаша фрапе.
Дългосрочната ми мечта е да заспя и като се събудя да е следващата неделя когато ще съм вече на морето със събран и после разопакован багаж, и починала от пътя.
Виж целия пост
# 9
Мечтая си за ТОВА, ТУК, С НЕГО ...
Виж целия пост
# 10
 
Петък или вторник винаги си мечтая за едно нещо - да спечеля от тотото  Grinning
А и в момента си мечтая на сватбата ми , която е след 2 седмици да е слънчево , но да не е над 30 градуса ...и да не е под 24...как да го уредя  не знам... Thinking
Виж целия пост
# 11
Басейнът на Велина. Направо чувам как ме вика...........................
Виж целия пост
# 12
Да си видя детето  Crazy
Виж целия пост
# 13

А и в момента си мечтая на сватбата ми , която е след 2 седмици да е слънчево , но да не е над 30 градуса ...и да не е под 24...как да го уредя  не знам... Thinking

Слави Трифонов нямаше ли номера на Господ?
На твое място не бих разчитала много на този температурен диапазон.
Виж целия пост
# 14

А и в момента си мечтая на сватбата ми , която е след 2 седмици да е слънчево , но да не е над 30 градуса ...и да не е под 24...как да го уредя  не знам... Thinking

Слави Трифонов нямаше ли номера на Господ?
На твое място не бих разчитала много на този температурен диапазон.
Не искам да поощрявам корупцията , иначе щях да се опитам да си платя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия