Къде ще почиваме-на море или планина?

  • 1 453
  • 32
Идва отпускарският сезон и предполагам пред повечето от нас вече стои тази дилема-море или планина.Аз например предпочитам море,а на мъжо май не му се пече много  newsm78,и започва едно мислене и чудене,но аз ще си постигна своето,въпреки че ми се струва май доста скъпо че ще ни излезе,но какво пък нали затова работим все пак.Вие къде ще почивате? newsm53
Виж целия пост
# 1
Вие от  посредата може да се чудите, но ние - не. Само море! Планината ми е до гъза.
Виж целия пост
# 2
И на двете Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78
Виж целия пост
# 4
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78

Ее, многу сте нагли това морските.
Виж целия пост
# 5
Ние както всяка година ще почиваме на морето.  grinning039
Виж целия пост
# 6
zdravka77 , предлагам ти компромисен вариант море и планина на едно. Много отдавна бях на почивка на Галата страхотно място - ти си отиваш на плаж,  а мъжа ти да хваща гората Laughing
Виж целия пост
# 7
Няма дилема при мен никога. Планините не ги обичам хич  Stop
Винаги море, там сме, август, Ахтопол  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Няма да почивам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78

Ее, многу сте нагли това морските.Що пък нагли ? Вие си имате планина!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78
Ее, многу сте нагли това морските.
Така е. Нагли са Crossing Arms!
Виж целия пост
# 11
Вие просто ни завиждате!!!! Ами имаме си море пък на!!!! Wink
Виж целия пост
# 12
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78
Ее, многу сте нагли това морските.
Така е. Нагли са Crossing Arms!

Благодаря за разбирането. Ние цяла година мечтаем за моренцето. Виждаме го за седмица. И храним спомени.
Виж целия пост
# 13
Мислехме да отидем на море smile3506но не знаем дали ще може,защото малкия е само на 5 месеца newsm78 и най вероятно ще го отложим за другата година Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ще ходя на море във Варна. Има ли някой, който иска да ме чака на гарата и да ме покани на 10-дневно гости? Ще нося табела "Аз съм Шушон!" Така ще ме познае, че да не прибере някой друг  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия