Колко време след кърмене къпете бебетата си?

  • 3 773
  • 24
Момичета , колко време след кърмене къпете бебетата си?
Виж целия пост
# 1
около 1 час
Виж целия пост
# 2
Ако става въпрос за вечерното къпане,аз я къпя преди кърмене
Виж целия пост
# 3
И аз ги къпах преди хранене, вечерно време.
Виж целия пост
# 4
Вечер и аз първо го къпя, а после кърмя, защото понякога заспива докато се гуши.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Когато беше бебе Петър много ревеше като го къпехме гладен и аз се принудих да го храня и после да го къпя, макар, че това не е съвсем редно, заради опасността да повърне, изчаква се около 30 минути, но пак няма гаранция.
Слава богу сега къпането за него е истинско приключение и го харесва, за това първо се къпем и после се кърмим.
Виж целия пост
# 6
Първо се къпем после се кърмим.Не съм пробвала първо да кърмя после да къпем.Мойта по принцип доста връща храна така че според мен ще повърне по време на къпане.
Виж целия пост
# 7
Първо къпя  след това кърмя.
Виж целия пост
# 8
Гледам да го къпя преди хранене. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз вечерно време къпя малката преди да я нахраня.Ня обяд ако реша да я изкъпя гледам да е минал поне час и полувина и чак тогава за да не повърне.
Виж целия пост
# 10
Вечер кърмех след баня.Сега сме на АМ и пак така първо къпя после манджа! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
като беше малка първо кърмя и после къпя, иначе е истинки рев, ако я къпя гладна, постепенно се размениха процедурите
Виж целия пост
# 12
Първо къпех,а след това кърмех Peace
Виж целия пост
# 13
Докато беше бебешок, първо се къпехме после се хранихме. Сега първо вечеря и 30мин. след това се къпем.
Виж целия пост
# 14
Вечер го къпем преди хранене Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия