Сватба номер 1?

  • 3 863
  • 85
http://life.dir.bg/2007/06/24/news1816118.html

http://avtora.com/news/nowini/zheni_kalkandzhiewa_se_zheni._prod … awata_za_swatbata

Хубаво, че се жени, ама какво е това състезание за по-по-сватба?  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Абе Калканджиева!
Всички знаем коя ще е сватбата на годината!
Виж целия пост
# 2
Много сватби, много нещо. Човек на едно море не може да отиде от мероприятия.  smile3506
Виж целия пост
# 3
Тва с тия сватби и аз не го разбирам, кому е нужно?!
Виж целия пост
# 4
Таzи пък коя е? newsm78
Виж целия пост
# 5


защо не, интересно е. хората се женят, снимат, продават снимките.
не е българско откритие това.
в Холандия няма ли ВИП сватби, които да се обсъждат по жълтите списания?
Виж целия пост
# 6
Всички знаем коя ще е сватбата на годината!

Коя ще е ?
Виж целия пост
# 7
Сватбата на годината мина на Елените, Калкана се е изхвърлила с тва изказване, ама то в тая жега е нормално.
Виж целия пост
# 8
Всички знаем коя. Сопранов, искам вече да ходя на море.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Има и права продават и т.н., но няма подобно изречение ( а редовно прелиствам жълтите списания докато чакам влака ) : Българската звезда иска нейната сватба да бъде № 1 - да бъде сватба на годината, защото конкуренцията е голяма.
Виж целия пост
# 10
Тя обяви, че продава правата, ама само една оферта получи за 2000 лева.
Виж целия пост
# 11
Калинка, съмнявам се, че Калкана го е казала тва, някоя "журналистка" се е напънала и се е изпуснала е по-вероятно.
Виж целия пост
# 12
Има и права продават и т.н., но няма подобно изречение ( а редовно прелиствам жълтите списания докато чакам влака ) : Българската звезда иска нейната сватба да бъде № 1 - да бъде сватба на годината, защото конкуренцията е голяма.

подражават на световните тенденции, влизат в новините, списанията, обсъждат ги по форумите,
показват, че и те като кейти холмс, могат да се обличат в рокли с 4 цифрен брой камъченца сваровски, нищо че са от правец  Laughing
Виж целия пост
# 13
Точка, аз пък очаквах тема за теб и ББ  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Сопранов, аз си викам: кой тоз Калкан, а ти нея имаш в предвид.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия