кристали за коса?

  • 2 123
  • 22
 Здравейте,понеже се оборудвах с преса за коса ме интересува кристалите за коса кога се слагат преди или след изправяне?една позната ходи да й изправят косата,и там в салона й слагат кристалите след изправянето,а аз знам че трябва преди? newsm78
Виж целия пост
# 1
и аз се интересувам и ще следя
Виж целия пост
# 2
за кристалите,аз слагам след...
а преди изправяне имам спрей и крем на Лореал-профешънъл оф,дали го написах правилно.. Peace
Виж целия пост
# 3
И аз съм задавала този въпрос на фризьорката ми и тя ми каза, че може да се слагат и преди и след изправяне! Пресата достатъчно изсушава.
Виж целия пост
# 4
клик
Аз използвам на Биофарма преди и съвсем малко след - доволна съм - много са леки и не оставят косата мазна  Peace
Виж целия пост
# 5
Преди изправяне се слагат принципно, но може и след изправяне... Peace
Виж целия пост
# 6
След изправяне според мен Peace
Моите също са на Биофарма-много са хубави Hug
Виж целия пост
# 7
клик
Аз използвам на Биофарма преди и съвсем малко след - доволна съм - много са леки и не оставят косата мазна  Peace
И аз така процедирам  Peace
Виж целия пост
# 8
Бях чела някъде за кристалите и пишеше, че се нанасят на мокра коса (ако искаш след това да има мокър ефект и да предпази косъма от струята на сешоара) и на суха (за да предпази косъма от пресата...) ... и по двата начина съм пробвала и определено нямаше мокър ефект  Laughing
Виж целия пост
# 9


Изполвам ето това, като кристалите е, но се води се копринен възстановяващ комплекс - страшно съм доволна и мирише страхотно.  Peace
Виж целия пост
# 10
 На опаковката на кристалите на Биофарма пише, че предпазват косата от горещата струя на сешоара.
Виж целия пост
# 11
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:
Виж целия пост
# 12
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:

Кристалите се ползват за възстановяване и за предпазване на косата Hug  bouquet
Виж целия пост
# 13
на моите кристали на Kerastase пише:...нанесете върху подсушена коса ... и преминете към изсушаване!... Peace
Виж целия пост
# 14
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:
Косата не изглежда мокра, а само има блясък!
И както е казала:
Кристалите се ползват за възстановяване и за предпазване на косата Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия