Koga poticha kolastrata ?

  • 1 437
  • 24
izwinqwaite ako e imalo takwa tema...chudq se koga e normalno da poteche kolastrata i normalno li e edno takowa bledo jultenikawo techenie ot ednata mi gurda , pridrujeno sus silna bolka  Thinking
w 8 mesec sum we4e . kak e normalno , towa kolastra li e i kak be6e pri was??? mersi predwaritelno  Hug
Виж целия пост
# 1
при мен - веднага след като родих
Виж целия пост
# 2
Нормално е да потече още от първите месеци и това да продължи докрая. Нормално е да потече и в последните месеци. Нормално е да потече и след раждане. А и избщо да не потече, както беше при мен. Всичко е нормално, не го мисли. Леко раждане и здраво бебче  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Да и при мен е така от една-две седмици, имам по малко коластра и от двете гърди.  Peace Иначе, както казва Блонди - всичко е нормално.
Виж целия пост
# 4
Нормално е да потече още от първите месеци и това да продължи докрая. Нормално е да потече и в последните месеци. Нормално е да потече и след раждане. А и избщо да не потече, както беше при мен. Всичко е нормално, не го мисли. Леко раждане и здраво бебче  Simple Smile

 Peace

При мен потече мъничко последните месеци.
Виж целия пост
# 5
През шестия месец Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 6
на мене при първото бебе ми потече /едвам-едвам/ след като родих, на следващя ден - просто си нямам ни коластра, ни кърма

ето, сега имам 7 дни до раждането и пак нямам коластра  Sad
пак ще се мъча с кърменето, сигурно

но виж, една съседка на майка ми, в провинцията, едно момиче, де - бременна е и от 4 месец има толкова много коластра, че постоянно си сменя тениските - все й се мокрят, дори през сутиена. Явно, има доста коластра девойчето  Simple Smile

Радвай се, не се отчайвай  Peace
Виж целия пост
# 7
При мен след раждането.
Виж целия пост
# 8
На мен ми потече на третия ден след раждането.
Виж целия пост
# 9
На мен ми протече на третия ден след раждането.
Нормално е вече да имаш коластра, но не бива да има болка! Задължително питай лекаря си да не би да има някаква инфекция.
Виж целия пост
# 10
Коластра има в гърдите още от първите седмици на бременността - при някои има изтичане на капки, при други не. И двете са нормални, само за болката ми звучи смущаващо - кажи на лекаря си.
Виж целия пост
# 11
На третия ден след раждането.
Виж целия пост
# 12
Аз имах от време на време петна по тениските нощно време, но нищо не забелязвах като стисна някаде към 8-9 месец. На втория ден след раждането си се появи видимо  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
На мен ми потече на третия ден след раждането.
И на мен така  Peace
Виж целия пост
# 14
И на мен ми течеше от 6-ия месец. А в 9-ия вече всеки ден. Индивидуално е, при някои има преди да родят, при други-не! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия