Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 444
  • 95
Обичате ли да ползвате душ гел и боди лосион с аромата на парфюма, който ползвате? Аз  не обичам тези боди лосиони и си ползвам други, с определена цел. А душ геловете- не на всеки, но си купувам.
Виж целия пост
# 1
kупувам,но не винаги боди-лосиони...а душ-гел още по-рядко  Confused
Виж целия пост
# 2
не.
Виж целия пост
# 3
много рядко
Виж целия пост
# 4
Не.
Виж целия пост
# 5
Понякога селективна парфюмерия нали пускат по на сметка комплекти примерно парфюм + лосион на цената само на парфюма....е как да не си купи човек  Joy Затова мога да отговоря, че не винаги - но ми се е случвало.....но не да си купя, а да намажа   Mr. Green
Виж целия пост
# 6
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.
Виж целия пост
# 7
Нямам навика да го правя. Винаги ги купувам от различни марки. ooooh!
Виж целия пост
# 8
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.

Същата работа, вместо да се мажа с тях се мажа с разни други и за тия като се сетя то срока им минал ooooh!
Виж целия пост
# 9
да Peace
Виж целия пост
# 10
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.

Същата работа, вместо да се мажа с тях се мажа с разни други и за тия като се сетя то срока им минал ooooh!
аз затова отбягвам да си ги купувам. лятото не ми е приятно да ги ползвам, тежат ми.../боди лосионите/. ползвам непарфюмирани хидратанти  за тяло на Биотерм и разни други  и душ-гел, който е достатъчно парфюмиран. Не обичам да се къпя с Doveili Palmolive. Предпочитам тези на парфюмите, защото ми доставят по-голямо удоволствие в банята. почти винаги душ-гелът и парфюмът са ми различни, но миризмата от ДГ се изпарява толкова бързо,че това няма значение
Виж целия пост
# 11
В никакъв случай не си купувам и лосиона. Няма абсолютно никакъв смисъл. Ако човек има 6-7 парфюма, кво да ги прави толкова много лосиони Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Не, харесва ми да мириша на различно  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
He. Ако са в сет ги раздавам  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Не си купувам винаги, защото са доста скъпи. Но на някои си ги купувам специално. Парфюмните лосиони са много трайни, някои по-трайни от самия парфюм. Често ги ползвам отделно.
Душ гел не съм имала никога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия