След ваксинация мястото се маже с мед

  • 3 964
  • 51
чували ли сте подобен метод,една приятелка ми каза че меда обезболявал и не се вдигала температура
Виж целия пост
# 1
Глупости са според мене
Виж целия пост
# 2
За първи път чувам такова нещо.
Виж целия пост
# 3
 Shocked  Кой ги измисля тези глупости.... ooooh!
Виж целия пост
# 4
 ShockedЕ,това го чувам за първо път Shocked
Виж целия пост
# 5
Най-много да докараш някое възпаление или алергия на детето  newsm78.
Виж целия пост
# 6
Моля?! Какви са тези щуротии  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Давам Панадол по съвет на педиатъра. Мисля, че е добре да питаш този, който поставя ваксината, а не приятелките.
Виж целия пост
# 8
чували ли сте подобен метод,една приятелка ми каза че меда обезболявал и не се вдигала температура
По-скоро ако се подуе мястото се налага с компрес от риванол. Това за меда не съм го чувала.
Също така педиатрите съветват да се дава профилактично Панадол. Аз лично не го практикувам това упражнение.
Виж целия пост
# 9
Това за меда на мен ми го каза педиатърът. Но ефекта от Реванола е същият, така че - ти прецени кое да използваш.
Виж целия пост
# 10
Още една вметка към бабините деветини Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не съм го чувала, но пък рискът от алергии ми се струва доста преувеличен  Crossing Arms Като се има предвид, че медът се използва за какво ли не, няма да се учудя, ако и при това действа.
Панадол никога не съм давала превантивно  Naughty
Виж целия пост
# 12
Щом вие не сте го чували изобщо веднага е бабини девитини StopЧувала съм го -Да от свекърва ми,която е педиатър и от Бог да го прости проф.Мумджиев.Винаги съм слагала памук с мед върху мястото на имунизацията-няма как да се докара алергия Peace
Виж целия пост
# 13
 И аз не съм чувала за такова третиране с мед  newsm78
Виж целия пост
# 14
Не съм чувала подобно нещо, но ако не помогне със сигурност няма да навреди.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия