(неразливаща )чашка?откога?

  • 1 261
  • 24
мили мами,
искам да ви питам кога започнахте да приучвате вашето бебче да пие течности от неразливаща или въобще от чашка?питам,защото ние сме на 9 месеца и искам да знам, за да не изпусна точния момент.знам, че при всяко бебе е индивидуално и то самото ни подсказва какво да правим,но съм виждала деца на по 3,4 години, които все още пият вода от шише с биберон, а това не ми се струва правилно.благодаря ви, надявам се, че ще сте изчерпателни и полезни като всеки друг път  bouquet
Виж целия пост
# 1
Синът ми започна да пие от нея преди две седмици - малко след като навърши девет месеца.
Виж целия пост
# 2
Моят син е на година и 5 месеца и вчера го научих да пие със сламка, показах му как става и започна да пие, от чаша също има желание, но още не му давам сам да я държи, защото ще я изсипе, аз я държа, а той пие на малки глътчици.
Виж целия пост
# 3
Вода пие от чаша със сламка от 4-месечна.Все още ми е много удобна за през нощта.
Млякото-от 6-месечна,с накрайник на Авент,монтиран към шишето.
Виж целия пост
# 4
купих я някъде около 9 м, но изобщо не схвана детето какво трябва да прави, като стана на годинка, пробвах да му я напълня веднъж, дадох я и като задърпа и запи, нямаше вече никакви проблеми...явно си е до дете. Със сламка не бях пробвала преди чашата...може би от нея щеше да е по-лесно. Млякото още си го пие от шише с биберон.
Но вода и сок вече пие от неразливащата се чаша, от сламка, от шишета нормални или със "спортен " накрайник, от нормална чаша ако я придържам и т.н.....
Виж целия пост
# 5
Констанца беше с чашата на Авент от 4 месечна.
Виж целия пост
# 6
Ами тук още след 6-я месец ми казаха да почвам да я уча от такава, ама моята хич не беше заинтересована. Виж със сламка се научи от доста рано да пие, обаче от чашката чак на годинката прояви интерес. Всяко детенце, както си казала е различно. На позната дребния пие от такова шише с накрайник като чашката и е на 6 мес.
Виж целия пост
# 7
Миналата седмица пробвах с чаша с накрайник, но малкият не разбра точно за какво служи това нещо. Скоро ще опитам пак.
Виж целия пост
# 8
На 10 месеца
Виж целия пост
# 9
Според мен децата сами проявяват интерес когато са готови, Още не знам нашия кога ще схване за какво става въпрос, тогава ще го пробвам.
Виж целия пост
# 10
От 8м. му давам ,но въобще не му харесва .
Виж целия пост
# 11
На 4 месеца
Виж целия пост
# 12
на 8 месеца Виктория започна да пие млякото си с чашка..Не позлваме вече шише и биберон:) Мацки станахме..WinkСок пием със сламка Simple Smile
Виж целия пост
# 13
От 6 месечна възраст пием от мекия накрайник, после от твърдия, а от 1 месец вече сме на 18+ на Авент и почти всеки ден вече пие от нормална пластмасова чаша.
Виж целия пост
# 14
От 6-я месец беше при нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия