Болка при кърмене от ухапване

  • 601
  • 4
Да точно това е проблема.
Моя син ме ухапа и не само това, но и дръпна за по голям ефект  Sick
Сега резултата е резка, около два милиметра в основата на зърното.
Болката при сучене е ужасна, но не иска да не суче от нея.
Какво ли не му казвах. Обяснявах, че боли . . ., а той, като направя физиономия от болка, с ръчичка ми търка очите все едно изтрива сълзички  Shocked
Какво да правя за да намаля болката.
Има начин, но не ми се пристъпва екстремно към него  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Имах такъв проблем със шестмесечно кърмаче- за съжаление го отбих, защото той си чешеше зъбите с мен. Твоето кърмаче май е по- голямко и вече разбира достатъчно- обястнявай и бъди малко по- твърда- все пак кърменето трябва да е взаимно приятен процес  Grinning
Виж целия пост
# 2
И ние минахме през този проблем с хапането. Първият път да си призная я пляснах  Embarassed толкова неочаквано и стряскащо беше за мен .... Таткото почти ме изяде ... След това като и давах да суче се стягах цялата, от страх да не ме захапе отново ...  Sad
След това, като се случи отново - просто се дърпах и не и давах да суче ... надявам се да съм успяла да я науча да не го прави ... скоро не го е правила ...
Виж целия пост
# 3
Уф, много ме е страх от това хапане, да видим аз до къде ще я докарам като тръгнат зъбите  #Crazy
Виж целия пост
# 4
ох сигурно е ужасно, наскоро четох за една ухапана мама, която си сложила силиконов накрайник докато не минала раната
Ема също ме хапеше, но леко просто за игра ме гризва, само 1 път ме стисна ядосано, но не се дръпна и нямах рана, но как болеше ooooh! Повиших тон, защото много ме заболя тя така се разплака... От тогава да чукна на дърво не го е правила, но аз всеки път изтръпвам Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия