д-р Елиза Тюфекчиева от Майчин дом

  • 24 553
  • 16
Искам да ви попитам дали някой от вас е ходил при д-р Елиза Тюфекчиева от Майчин дом?Какви са впечатленията ви и дали сте доволни от нея? Confused

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Ходила съм многократно.СТрахотен специалист.
Занимава се на-вече с гинекологични проблеми,а не толкова с бременни и раждане и поради тази причина се отказах да раждам при нея.Иначе е един от най-добрите специалисти по гинекологични операции.
Виж целия пост
# 2

Мога само да кажа, че е много добър, компетентен и отговорен специалист. Вече  4 години следя здравето си при нея, лекувахме сериозни неща и наистина смятам, че заслужава поздравлвнията ми. Иначе тя работи на 6 етаж на Майчин дом, където е оперативната гинекология...За проследяване на бременност и раждане нямам големи впечетления, даже не знам дали тя влиза да изражда...?
Виж целия пост
# 3
невероятна жена и специалист.
Препоръчвам. Peace
Виж целия пост
# 4
и аз съм на мнение,че неворятна жена и страхотен специалист.благодарение на нея сега имам една прекрасна дъщеря.просто цял живот ще я нося в сърцето си.
Виж целия пост
# 5

 Peace Peace Peace Напълно. Не й личи дори белега на майка ми.
Виж целия пост
# 6
И аз имам положително мнение за нея  Peace . Доколкото знам това с избора на екип вече е регламентирано в МД, наистина цените са такива, но според мен си заслужава да се дадат, но да се избере добър оператор. А д-р Тюфекчиева е много добър оператор.
Виж целия пост
# 7
здравейте, тези 450лв. е официална тарифа на болницата.всеки който желае да се оперира или да ражда там при определен лекар трябва да ги плати.иначе теи служебно ще ти назначат доктора за операцията.така че тези пари са за болницата.
Виж целия пост
# 8
Благодаря много за информацията! Simple Smile


Виж целия пост
# 9
Много ви моля за координати на д-р Тюфекчиева! Praynig
Къде е най-добре да се отиде, в частния кабинет или в Майчин дом?
Предстои ми конизация и ми препоръчаха да отида при нея, но незнам как да се свържа. Sad
Знаете ли каква е цената за преглед в частния й кабинет? Не, че е от значение, но поне да съм подготвена. И има ли колпоскоп?
Виж целия пост
# 10
мисля,че м частния има колпоскоп.но в майчин дом не знам кога приема,понеже тя непрекъснато е в операция и няма приемно време в поликлиниката.мисля,че август тя е отпуска .най-добре запиши се в частния кабинет още сега за септември,че има голяма навалица.и бъди спокойна,тя е много добър специалист и голям човек.успех
Виж целия пост
# 11
Да, има колпоскоп в кабинета на бул. ВИТОША. Прегледът е 25 лв., цитото 15 лв., МБ - 16лв.  биопсия - 30 лв., колпоскопът - не си спомням. Такива бяха цените до края на м.г. Вероятно не са се променили.
Докторката е правила конизация на моя приятелка и всичко е ок.
Успех рейнбоу!
Виж целия пост
# 12
абе цените са си соленички, но все пак се преглеждаш на Витошка.  Wink

За рутинен АГ преглед (мануал, УЗИ и цито) с последвало хормонално изследване, през април платих 96лв.

Но не съжалявам и догодина, живот и здраве пак ще я потърся.

Късмет Рейнбоу Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви момичета!   bouquet

С риск да се повторя копирам поста си от една др. тема:

.....Не мога да си представя как бих се чувствала без този форум. Вие ми давате повече утеха и надежди отколкото всеки друг.

Започвам лечение и се надявам да е успешно! ......

Виж целия пост
# 14
абе цените са си соленички, но все пак се преглеждаш на Витошка.  Wink


що солено newsm78
Мисля, че е нормално да е 20лв прегледа, 15 цитонамазката, МБ даже ебтина ми изглежда.
И не е до Витошка в случая, а до лекаря Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия