Кога се върнахте на работа

  • 1 099
  • 24
Не знам тук ли й е мястото на тази тема, но да питам: Кога се върнахте на работа и как се чувствахте? А бебоците? На кого оставихте детенцето си, на баба или гледачка/ясла/градина? Чувствахте ли вина или напротив, чувствахте се добре.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Има доста такива теми, поразрови.
Аз се върнах на работа, когато Мона беше на 10,5 месеца. Все още не ми е минало, нито на мен , нито на нея, но и двете се справяме и то бих казала тя доста по-добре от мен. Дори ходи на ясла.
Виж целия пост
# 2
Върнах се на работа преди три месеца, Иван беше на година и 4 месеца, на ясла е.
Първите дни ми беше терсене, сега всичко е ОК.
Виж целия пост
# 3
Аз се върнах след 6 седмици, но само защото тук е така. Оставих я на роднини ( нашите се редуваха) сега си е на гледачка. В началото не ми беше терсене, защото имах доверие на близките си, с гледачката малко по-трудно ми беше да свикна, но общо взето големи драми не съм имала. Дали защото от рано се разделихме незнам, но и на двете не ни е било страшно трудно да преодолеем промяната.
Виж целия пост
# 4
аз ще се върна като изтекат 315-те дни. ще го гледа майка ми. от сега ми е кофти, като дойде време сигурно ще ми е много гадно. но това е положението.  Confused
Виж целия пост
# 5
На 1г.и 9мес. Калина тръгна на ясла.От тогава съм и на работа.
Добре се чувстваме и двете Peace
Виж целия пост
# 6
Като стана на 1.3 г. го дадох на ясла и започнах работа.В началото му беше тредно ,сега му е есктра.На мен ми е много добре
Виж целия пост
# 7
Аз от 3 дни съм на работа,малката я гледа майка ми,имам й пълно доверие.Не е приятно,но все пак го правим за тях,нали?А и ве4ер сме си много мили4ки!
Виж целия пост
# 8
върнах се на работа когато сина ми стана на 2год и 2 месеца.Малко преди това беше тръгнал на ясла и вече беше свикнал.
Виж целия пост
# 9
Иво беше на годинка и 3месеца горе-долу.Не помня точно, около тази възраст някъде.
Виж целия пост
# 10
Върнах се когато Рали беше на 3месеца.
Виж целия пост
# 11
Иван беше на 5 месеца.Много ми беше мъчно,а и още ми е,но трябваше да си изпълня уговорките с шефа ми.За второто доста ще си помисля преди да се върна на работа.Липсват ми най-много онези кратки моменти в които малкото съкровища открива света около него.
Виж целия пост
# 12
Беше на 7 месеца, когато започнах работа. Беше ми много кофти, но свикнахме и двете.
Виж целия пост
# 13
Когато стана на 1г. и 6 м. Кристиян го пуснах  на ясла и се върнах на работа Simple SmileНямаше проблеми с адаптационния период,веднага за отрицателно време свикна , но сега малко си поплаква ,защото вече се очочори Joy Joy Joy и започна да разбира newsm78
Виж целия пост
# 14
Оставих я на 4-ри месеца на грижите на баба й.

Адски е гадно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия